26 Ekim 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 132.913
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 2.198
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 75
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 1.618
Ekonomi

Ziraat Bankası Yaptığı Kredi Kampanyası ile Rekora Koşuyor! Kaçırılmayacak Fırsat…

Bankaların kredi faiz oranları büyük bir hızla yükselmeye devam ederken devlet bankaları her zaman ki gibi elini taşın altına koymaya devam ediyor. Kamu bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası yeni..

Ziraat Bankası Yaptığı Kredi Kampanyası ile Rekora Koşuyor! Kaçırılmayacak Fırsat…

Bankaların kredi faiz oranları büyük bir hızla yükselmeye devam ederken devlet bankaları her zaman ki gibi elini taşın altına koymaya devam ediyor. Kamu bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası yeni bir kredi kampanyası başlattı. Başvuru rekoru kıran yeni kampanya kapsamında kredi kullanmak isteyen kişilere kaçırılmayacak fırsat sunuldu. Ziraat Bankası sosyal hayatı destek kredisi paketi kapsamında vatandaşlara belirli ihtiyaçlarını karşılamaları adına ihtiyaç kredisi veriyor.

ZİRAAT BANKASI 30 BİN TL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ KAMPANYASI BAŞLATTI!

Vatandaşın kara gün dostu olarak çok sayıda kredi desteği sağlayan Ziraat Bankası yeni bir kampanya daha başlattı. Sosyal Hayatı Destek Kredisi paketi kapsamında mobilya, elektronik, beyaz eşya, ev tekstil, bisiklet, çeyiz, seramik, kapı ve pencere sistemleri gibi ihtiyaçları için kredi kullanmak isteyenlere düşük faizli kredi müjdesi geldi.

Düzenlenen kampanya kapsamında Ziraat Bankası ile anlaşmalı firmalar listesi içerisinde yer alan firmalardan faturalı alışveriş yapan kişilere Ziraat Bankası 0.99 faiz oranı ile destek kredisi verecek. Kampanya kapsamında 36 ay vadeli olmak üzere 10 bin lira ihtiyaç kredisi kullanma imkanı elde edecekler. Ziraat Bankası tarafından başlatılan kredi kampanyasından yararlanmak isteyen kişiler 0.99 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi kullanma imkanı elde edecekler.

ZİRAAT BANKASI SOSYAL HAYATI DESTEK FATURALI KREDİ KAMPANYASI

Başlatılan kampanya kapsamında kredi desteği almak isteyen kişiler için faturalı alışveriş yapmaları halinde yüzde 0.99 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi çekmelerine olanak sağlanacak.

Anlaşmalı olmayan firmalardan faturalı alışveriş yapan ancak mobilya, elektronik, beyaz eşya, ev tekstil, bisiklet, çeyiz, seramik, kapı ve pencere sistemleri gibi eşyalar alan kişilerde bu kampanyadan yararlanabilecek. Ancak bu kişilere uygulanan ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 0.99 faiz oranı yerine yüzde 1.29 olarak uygulanacak.

Kredi kapsamında en düşük ihtiyaç kredisi limiti 3 bin lira olarak uygulanırken en yüksek 30 bin lira olarak uygulanabilecek. 30 bin liraya kadar olan kredi tutarı için yapılacak olan başvurularda vatandaşlar acil nakit para ihtiyaçlarını çok daha düşük faiz oranları ile karşılama imkanı elde edecekler.

AYDA 343 TL TAKSİTLE 10 BİN LİRA KREDİ İMKANI

Aylık sadece 343 lira taksitle tam 10 bin lira kredi kullanma imkanı sunan Ziraat Bankası sosyal hayatı destek kredi paketi kampanyasından yararlanmak isteyen kişilerin kredi başvurularını internet sitesi üzerinden ya da Ziraat Bankası şubeleri üzerinden kabul edecek.

Yalnız cep telefonu, tablet ve bilgisayar gibi eşyaları almak isteyen kişilere ne yazık ki kredi desteği sağlanmıyor. Kredi başvurusu yapan kişilerin onay alması durumunda yapmış oldukları faturalı alışverişler için kredi desteği sağlanacak.

Nenasil.com

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL