Siyaset

Yılmaz’ İYİ Kadrolar İlk Seçimde İktidara Yürüyecek’

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener başkanlığında Ankara’da gerçekleştirilen İyi Parti İl Başkanlar Toplantısına Malatya İl Başkanı Hakan Yılmaz’da Katılarak Malatya ile ilgili sunum gerçekleştirdi. Ankara’da İyi Parti Genel Merkezinde..

Yılmaz’ İYİ Kadrolar İlk Seçimde İktidara Yürüyecek’

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener başkanlığında Ankara’da gerçekleştirilen İyi Parti İl Başkanlar Toplantısına Malatya İl Başkanı Hakan Yılmaz’da Katılarak Malatya ile ilgili sunum gerçekleştirdi.

Ankara’da İyi Parti Genel Merkezinde düzenlenen ve 81 ilin katılımıyla düzenlenen toplantı yaklaşık 8 saat sürerken Genel Başkan Meral Akşener tüm il başkanlarından bölgelerinde yaptıkları çalışmalar hakkında bilgileri dinledi.

Basına kapalı gerçekleştirilen toplantıda İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener 81 il başkanına baskın seçime hazırlıklı olun talimatını verirken İyi Parti’nin muhtemel ilk seçimde Halkın teveccühüyle iktidar olacağını ifade ederken özellikle “gençlik ve kadın” sorunlarına hassasiyet göstermelerini, illerinde hayatına dokunmadıkları hiçbir hanenin kalmamasını istedi.

Genel Başkan Meral Akşener, 81 il başkanlarından Ekonomiye özel başlık açtıklarını belirterek” Türkiye’nin En büyük sorunu ekonomi ve yoksullaşma. Gittiğiniz her yerde, çaldığınız her kapıda ekonomi ile ilgili çözümlerimizi anlatın. Ekonomi ile ilgili kadromuzun bilgi ve tecrübelerinden bahsedin ve sorunları çözecek tek adresin İYİ Parti olduğunu söyleyin.

Mevcut İktidar, ülkenin gerçeklerinden koptu. Adım attığınız her yerde bunlardan bahsedin, yaşam sıkıntısı, yoksullaşma, hayat pahalılığı konularında ekonomi kurmaylarımızdan güç alarak güven verin” ifadelerini kullandığı vurgulandı.

“ıslak imzalı tutanakların hayati öneme sahip” olduğuna değinen Genel Başkan Meral Akşener“ erken / baskın seçim” ihtimalini anımsatarak tüm sandıklarda resmi görevlendirmeleri tamamlayın. Olası bir baskın, erken seçim olursa sandık, görev alacak müşahitler gibi uğraşlarla vakit kaybetmeyelim. Tüm iller hazırlıklı olsun” diye belirtti.

İL BAŞKANI HAKAN YILMAZ” OLASI ERKEN, BASKIN SEÇİME HAZIRIZ”

İl Başkanları toplantısına katılmak üzere Ankara’da İyi Parti Genel merkezine giderek İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya katılan İyi Parti Malatya İl Başkanı Hakan Yılmaz olası erken seçimde Malatya olarak iyi kadrolarla il ve ilçe teşkilatlarıyla hazır olduklarını belirtti.

Başkan yılmaz” İyi Parti Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener başkanlığında 81 ilden gelen il başkanlarımız ile birlikte toplantıya katıldık. Toplantıda olası erken / Baskın Seçimlerle ilgili önemli konular masaya yatırıldı, istişare edildi.

Malatya’daki çalışmalarımız, faaliyetlerimiz, programlarımız, Malatya Hakkında Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’e bir sunum gerçekleştirdik. Bizlere talimatlarını dinledik. Oldukça verimli ve önemli bir toplantı gerçekleştirdik. Tüm konular ele alındı.

Malatya’da önümüzdeki seçimlerde iyi’ler ile birlikte Destan yazacağız. Malatyalı hemşerilerimizin her geçen gün İyi Parti’ye gösterdiği teveccüh ve ilgi katlanarak devam ediyor. Ülkenin girdiği çıkmaz sokaktan ancak İyi Parti Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener liderliğinde iyi kadrolarla Türkiye’nin İyi Olacağını herkes biliyor.

Mevcut İktidarın artık ülkeye verebileceği bir şey kalmadığını vatandaş gördü. Olası Baskın Erken seçimde İyi Parti iktidarında Türkiye İyi olacak ve 84 Milyona eşit adaletli hizmet İyi Parti ile gelecek. 84 Milyon Vatandaşımız ilk seçimde mevcut iktidara gereken cevabı sandıkta verecektir.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL