Özel Haber

YETİMLER KERVANI Kurban Bayramında da Yetimlerin Yüzünü Güldürdü

Yetimler Kervanı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, hayırsever vatandaşların yaptığı kurban bağışlarını başta yetim ve öksüz olmak üzere gerçek ihtiyaç sahiplerinin kapılarına kadar teslim ediyor. Malatya’nın en güvenir yardım derneği olan..

YETİMLER KERVANI Kurban Bayramında da Yetimlerin Yüzünü Güldürdü

Yetimler Kervanı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, hayırsever vatandaşların yaptığı kurban bağışlarını başta yetim ve öksüz olmak üzere gerçek ihtiyaç sahiplerinin kapılarına kadar teslim ediyor. Malatya’nın en güvenir yardım derneği olan Yetimler Kervanının güzel yürekli Başkanı İhsan çolak ve ekibi gece gündüz demeden Kurban Bayramında da yetimlerin kurban etlerini gıda ihtiyaçlarını dağıtırak evlerinde rahat bir bayram geçirmelerini sağladılar.
Malatya’da gerçek manada ihtiyaç sahiplerine ulaşmayı başararak şeffaf şekilde çalışmalarını sürdüren bu anlamda hayırsever vatandaşların da gönül rahatlığı ile bağışta bulunduğu ender derneklerden birisi olmayı başaran Yetimler Kervanı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği , Kurban Bayramında da gecenin ilerleyen saatlerine rağmen gönüllüler ordusu eşliğinde Kurban Etlerini ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırmaya devam ediyor.
Flaş Haber’e konuşan Yetimler Kervanı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı İhsan Çolak, “Hayırsever vatandaşlarımızın derneğimize yapmış olduğu bağışlar neticesinde kesilen kurbanlarımızın etlerini, pay ederek derneğimize kayıtlı başta öksüz ve yetim olmak üzere gerçek ihtiyaç sahibi ailelerimizin kapılarına kadar bizzat giderek teslim ediyor, bayramlarını tebrik ediyoruz. Derneğimize bağışta bulunan hayırsever vatandaşlarımıza da teşekkür ediyorum. Kesilen kurbanlarımızın Allah katında kabul olunmasını ve önümüzdeki yıl yeniden bu güzel duyguyu yaşatmasını diliyorum” dedi. MALATYA FLAŞ HABER-ÖZEL

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL