TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 228.192
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 13.029
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 232
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 35.167
Spor

Yeni Malatyaspor’a Moral Ziyareti

Pazartesi günü Kayserispor ile ligde kalma mücadelesi verecek Yeni Malatyaspor’a Büyükşehir Beleidye Başkanı Selahattin Gürkan başkanlığında bir ziyaret gerçekleştirildi. Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya..

Yeni Malatyaspor’a Moral Ziyareti

Pazartesi günü Kayserispor ile ligde kalma mücadelesi verecek Yeni Malatyaspor’a Büyükşehir Beleidye Başkanı Selahattin Gürkan başkanlığında bir ziyaret gerçekleştirildi.

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Batatalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci, Yeni Malatyaspor tesislerini ziyaret ederek Kulüp Başkanı Adil Gevrek, Teknik Direktör İrfan BUz ve Takım Kaptanı Adem Büyük ile görüştüler. Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Yeni Malatyaspor’un ligde kalması için bu maçı kazanması gerektiğini belirterek “Malatya olarak sizlerin yanındayız. Bu maçı alacağınıza da inanıyoruz. Sizden iyi bir sonuç alarak Malatyalılara bir bayram hediyesi vermenizi bekliyoruz. Zor maçlar oynadınız, çaba sarf ettiniz, bizlerde sizlerin yanında olacağız. Tüm Malatyalılar bu maçın sonucunu bekliyor, size güveniyoruz” dedi.

Yeni Malatyaspor Kulübü Başkanı Adil Gevrek, verilen moral desteğinin çok önemli olduğunu belirterek “Sizlere teşekkür ediyoruz. Yeni Malatyaspor olarak kazanmak için elimizden geleni arkadaşlarımızla yapacağız. Yeni Malatyaspor ligde kalmayı hak ediyor” diye konuştu

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL