TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 109.639
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 8.424
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 66
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 6.511
Asayiş

Vicdansızlar Bakın Neyi Çalmışlar?

Pütürge İlçesinde tek geçim kaynağı inek olan yaşlı teyzenin ineğini çalan hırsızlar kent merkezinde yakalandı.İneği çalınan ve Polisler tarafından bulunan ineğin sahibi yaşlı kadın “Siz bana sahip çıktınız Allah da..

Vicdansızlar Bakın Neyi Çalmışlar?

Pütürge İlçesinde tek geçim kaynağı inek olan yaşlı teyzenin ineğini çalan hırsızlar kent merkezinde yakalandı.İneği çalınan ve Polisler tarafından bulunan ineğin sahibi yaşlı kadın “Siz bana sahip çıktınız Allah da size sahip çıksın, Allah polisimizi başımızdan eksik etmesin, kurban olurum size” bu sözler Polis memurlarını oldukça duygulandırdı.

Konuyla ilgili Malatya Emniyet Müdürlüğünden şu açıklama yapıldı:

“Pütürge ilçesinde tek katlı müstakil bir evde yaşayan, geçimini beslediği ineğin sütüyle sağlayan yaşlı teyzenin, pazartesi günü ineğinin çalındığını ifade etmesi üzerine Pütürge ilçe Emniyet Amirliği ekiplerinin yaptığı çalışmada ineği çalan şahısların izine Malatya il merkezinde ulaşılmıştır. Emniyet ekiplerinin bu gün yapmış olduğu operasyonla çalınan inek ele geçirilmiş, hırsızlığı yapan şahıslar yakalanarak gözaltına alınmıştır. Emniyet ekiplerimizin zor şartlarda yaşayan, inekten başka geçim kaynağı olmayan teyzemize ineğini teslim ettiği anlarda duygulanan teyze “Siz bana sahip çıktınız Allah da size sahip çıksın, Allah polisimizi başımızdan eksik etmesin, kurban olurum size” diyerek teşekkürlerini ifade etmiştir. Kolluk görevlileri olarak bizler il merkezinde de ilçede de kırsalda da olsa yer mekân fark etmeksizin 7/24 vatandaşımızın yanında olarak suç ve suçluların karşısında olmaya devam edeceğiz.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL