Asayiş

Uyuşturucu Kullanan 7 Şüpheli Şahıs Göz altına alındı

Bir ihbarı değerlendiren Battalgazi İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri  bir ağaçlık bölgede uyuşturucu alan 7 şüpheli şahıssı  suç unsuru uyuşturucu ile birlikte  göz altına aldığı ve olayla ilgili olarak soruşturmanın devam..

Uyuşturucu Kullanan 7 Şüpheli Şahıs Göz altına alındı

Bir ihbarı değerlendiren Battalgazi İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri  bir ağaçlık bölgede uyuşturucu alan 7 şüpheli şahıssı  suç unsuru uyuşturucu ile birlikte  göz altına aldığı ve olayla ilgili olarak soruşturmanın devam ettiği belirtildi.

Yapılan açıklama şöyle :

“21.07.2020 saat: 00:00 sularında Haber merkezinin sorumluluk bölgemizde bulunan ağaçlık bir alan içerisinde madde kullanan şahısların olduğunu anons etmesi üzerine bahse konu adrese Battalgazi İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri olarak intikal edilmiş olay yerinde bulunan (7) şüpheli şahıs incelenmiş şahısların üzerinden toplamda 18.77 gr kannabonaid maddesi ele geçirilmiştir.

Konuyla alakalı (7) şüpheli şahıs suç unsuru malzemeler ile birlikte haklarında uyuşturucu ve uyarıcı madde kullanmak suçundan gerekli işlemlerin yapılabilmesi için Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’ne teslim edilmiştir.  “

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL