Yaşam

Usta Sanatçı Selahattin Alpay Malatyalıları Hem Hüzünlendirdi Hem Çoşturdu

Ankara’da yapılan Ankara Malatyalılar günlerinde Usta sanatçı Selahattin Alpay’ın fuar alanında  gerçekleştirdiği konserinde zaman zaman duygulu anlar yaşatırken, daha sonra söylediği  unutulmaz Malatya türküleri ile de konsere gelenleri coşturdu. 6..

Usta Sanatçı Selahattin Alpay Malatyalıları Hem Hüzünlendirdi Hem Çoşturdu

Ankara’da yapılan Ankara Malatyalılar günlerinde Usta sanatçı Selahattin Alpay’ın fuar alanında  gerçekleştirdiği konserinde zaman zaman duygulu anlar yaşatırken, daha sonra söylediği  unutulmaz Malatya türküleri ile de konsere gelenleri coşturdu.

6 Şubat depremi nedeniyle Malatya’nın içler acısı halini zaman zaman dile getiren Devlet sanatçısı usta Sanatçı Selahattin Alpay’ın konserine büyük ilgi oldu.

Ankara’da yaşayan Malatyalılar Usta Sanatçı ve Malatya’mızın büyük değeri  Selahattin Alpay’ı dinlemek ve memleket hasterini gidermek için geldiği salonu doldurdularl. Sanatçı’nın söylediği Malatya türkülerini zaman zaman ayağa kalkarak eşlik ettiler…

Ankara’daki Malatyalılar Deprem sonları Malatya özlemlerini ve Malatya hasretlerini usta sanatçının söylediği Malatya türküleri ile azda olsa hasret giderdiler.

REMZİ HAYTA- ÖZEL HABER

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL