TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 138.018
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 11.520
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 65
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 7.191
Siyaset

Türk Ocağı Başkanı Günata’dan BBP’ye İadeyi Ziyaret

Malatya Türk Ocağı Şube Başkanı Nadir Günata, BBP il Teşkilatına iadeyi ziyarette bulundu. Malatya’mızın sevilen isimlerinden Türk Ocağı Reisi Nadir Günata Önceki hafta ziyarete gelen BBP il teşkilatına iadeyi ziyarette..

Türk Ocağı Başkanı Günata’dan BBP’ye İadeyi Ziyaret

Malatya Türk Ocağı Şube Başkanı Nadir Günata, BBP il Teşkilatına iadeyi ziyarette bulundu.

Malatya’mızın sevilen isimlerinden Türk Ocağı Reisi Nadir Günata Önceki hafta ziyarete gelen BBP il teşkilatına iadeyi ziyarette bulundu.

Türk Ocağı Başkanı Nadir Günata, BBP il Başkanı Ali Rıza Ulutaş, Kadın Kolları il başkanı Gülşen Gür ve Alperen Ocakları Başkanı Yalçın Arıcak ve yönetim kurulu karşılanırken ziyaretle ilgili olarak konuşan Başkan Günata”  “Büyük birlik partisine iadeyi ziyaret yaptık.

İl başkanı Ali Rıza Ulutaş,Kadın kolları başkanı Gülşen Gür hanımefendi ve Alperen Ocakları başkanı Yalçın Arıcak ve yönetimine teşekkür ederiz.On üç şehidimiz ve ülke meselelerini Değerlendirdik.Devletin bekası için vatanperver herkesin hassas davranması hususunda fikir alış verişi yaptık.” Dedi.

BBP İl Başkanı Ali Rıza Ulutaş ise Türk Ocağı Başkanı Nadir Günata’nin yapmış olduğu ziyaretten mutluluk duyduğunu belirterek “ Değerli Türk Ocağı Başkanı Nadir Günata başkanımızın partimize yapmış olduğu ziyaretten mutluluk duyduk. Son günlerde gelişen ve büyük acıyı yaşatan 13  şehidimizi ve Ülkemizde gelişen siyasi olaylarda fikir alışverişinde bulunduk. Bu güzel ziyaretten dolayı değerli Başkanımız Nadir Günata’ya çok tşk ederim” dedi.

BBP İl Kadın Kolları Başkanı Gülşen Gür ise Türk Ocağı Başkanı Nadir Günata’nın ziyareti ile ilgili olarak “ Kıymetli Başkanımız  Nadir Günata beyi BBP partisinde ağırlamaktan onur duyduk. Malatya’mızın değerlerimizden kıymetli Nadir Başkanımızın  bu ziyarette siyasi birikiminde faydalandık  güzel bir sohbet oldu.bu ziyaretten dolayı değerli Başkanımıza bir ez daha teşekkür ederim “ diye konuştu

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL