Malatya

Türk Kızılay Malatya Şubesinin Kadın Teşkilatı ve Genç Kızılay’dan Anlamlı Etkinlik

Türk Kızılay Malatya Şubesi Kadın Teşkilatı ve Genç Kızılay teşkilatı “Dünya Temizlik Günü “ nedeniyle Şahnahan piknik alanında çevre temizliği etkinliğinde bulunarak farkındalık yarattılar. Türk Kızılay Malatya Şube Başkanı Ramazan..

Türk Kızılay Malatya Şubesinin Kadın Teşkilatı ve Genç Kızılay’dan Anlamlı Etkinlik

Türk Kızılay Malatya Şubesi Kadın Teşkilatı ve Genç Kızılay teşkilatı “Dünya Temizlik Günü “ nedeniyle Şahnahan piknik alanında çevre temizliği etkinliğinde bulunarak farkındalık yarattılar.

Türk Kızılay Malatya Şube Başkanı Ramazan Soylu, Türk Kızılay Malatya Şubesi olarak etkinliklerimi gerçekleştirmeye devam ediyoruz. 18 Eylül “Dünya Çevre Günü “ nedeniyle  Malatya Kadın Teşkilatı ve Genç  Kızılay üyelerimiz Şahnahan Piknik alanında çevre temizliği düzenleyerek farkındalık yaratmak istedik. İnsanlarımız piknik alanlarında geldiklerinde geri dönüşlerinde nasıl buldularsa öyle bırakmalarını istiyoruz. Çünkü buralar ortak kullanım alanı.Nasıl bulduysanız öyle bırakmalarını istiyoruz. Bu konuda duyarlı olan farkındalık yaratan Türk Kızılay Malatya Şubesi Kadın Teşkilat mensuplarımıza, Genç Kızılay üyelerimize böyle güzel bir etkinlik gerçekleştirdikleri için teşekkür ediyorum “ dedi.

#letsdoit ✅#kızılaykadınları 🌸

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL