Eğitim

Türk Eğitim-Sen’de Seçim Heyecanı 

Malatya Türk Eğitim-Sendikasında 16 Ekim Cumartesi günü seçim heyecanı yaşanacak. Türk Eğitim Sen Malatya İl Temsilciliğine Aday olan Fevzi Şahin, değişim zamanı birlikte kazanacağız sloganı ile çalışmalarını sürdürürken mevcut İl..

Türk Eğitim-Sen’de Seçim Heyecanı 

Malatya Türk Eğitim-Sendikasında 16 Ekim Cumartesi günü seçim heyecanı yaşanacak.

Türk Eğitim Sen Malatya İl Temsilciliğine Aday olan Fevzi Şahin, değişim zamanı birlikte kazanacağız sloganı ile çalışmalarını sürdürürken mevcut İl Başkanı Çetin Türkyılmaz’ın da aday olduğu biliniyor.

Seçimler öncesinde delege adaylarını kamuoyu ile paylaşan, üyeler tarafından sevgi ve saygı duyulan bir isim olan Fatih Lisesi Müdürü Fevzi Şahin, “Hafta sonu gerçekleştirilecek olan seçimlerin kaybedeni olmayacak. Birlik beraberlik duygusu içerisinde ki bu zamana kadar da süreç yapıcı ilerledi bir seçim süreci yaşanacak ve sonunda kaybedeni olmayan bir süreç tamamlanmış olacak. Delege listemizi üyelerimizle paylaştık, değişimin yararlı olacağını düşünüyoruz. Üyelerimizi demokratik haklarını kullanmaya bekliyoruz. Zaten son derece sorumluluk sahibi bir üye kitlesine sahibiz. Böylesine bir camia içerisinde olmaktan da mutluluk duyuyorum” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL