Eğitim

Türk Eğitim-Sen Malatya Şubesinde Fevzi Şahin Dönemi

Türk Eğitim-Sen’de nöbet değişti… Yeni Başkan belli oldu….Türk Eğitim-Sen Malatya Şube Başkanlığına Fevzi Şahin seçildi Nöbet değişti; Türk Eğitim-Sen Malatya Şube Başkanlığına Fevzi Şahin seçildi Türk Eğitim-Sen Malatya Şube Başkanlığına..

Türk Eğitim-Sen Malatya Şubesinde  Fevzi Şahin Dönemi

Türk Eğitim-Sen’de nöbet değişti… Yeni Başkan belli oldu….Türk Eğitim-Sen Malatya Şube Başkanlığına Fevzi Şahin seçildi

Nöbet değişti; Türk Eğitim-Sen Malatya Şube Başkanlığına Fevzi Şahin seçildi

Türk Eğitim-Sen Malatya Şube Başkanlığına seçilen Fevzi Şahin “Yeni oluşturduğumuz güçlü, dinamik, alanına hâkim, işinin ehli, vefalı bir sinerji ile Türk Eğitim Sen Malatya Şubesinin bayrağını İnşallah daha ileriye götürmenin gayretinde olacağız.”ifadelerini kullandı

Türk Eğitim-Sen Malatya Şube Başkanlığına delegelerin oyları ile seçilen Başkan Feyzi Şahin yaptığı açıklamada Şunları söyledi:

Türk Eğitim-Sen Malatya Şubemizin 7. Olağan Genel Kurulu bu gün itibarı ile sonuçlandı. Bizlere 4 yıllığına yönetim yetkisini veren kıymetli üyelerimize ve delegelerimize sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Birlik ve beraberliğin olduğu yerde ancak başarı elde edilebilir. Birliğimizin ve dirliğimizin muhafazası İçin elimizden gelen gayret ve çabayı en üst düzeyde göstereceğiz. Yönetim stratejimizin temel dayanağı üyelerimizin beklentilerinin karşılanması doğrultusunda ve çözüm odaklı olacaktır.

Mücadelemiz her ne pahasına olursa olsun siyasi kazanç mücadelesi değil, gönül, ahlâk ve fazilet mücadelesi olacaktır. Bu mücadelenin karakteri yıkıcı değil, yapıcı olmak, aynı ülkü ve ideallere sahip insanlarla hep birlikte yürümek tek gayemizdir. Çalışan, üreten ve yol gösteren bir sendikacılık anlayışı ilkesiyle, çalışma hayatına yeni bir soluk getirmek ilk hedeflerimiz arasındadır.

“İnsanı Yaşat ki Devlet Yaşasın” anlayışı bizim sendikacılıktaki temel felsefemiz olacaktır. Yeni oluşturduğumuz güçlü, dinamik, alanına hâkim, işinin ehli, vefalı bir sinerji ile Türk Eğitim Sen Malatya Şubesinin bayrağını İnşallah daha ileriye götürmenin gayretinde olacağız.

Bu vesile ile bizlere destek olan, desteklerini esirgemeyen, dualarında yer veren gönül dostlarımıza, çaba sarf eden herkese ayrı ayrı teşekkür etmeyi bir borç bilirim.

Yeni yönetimin, eğitim camiamıza, ilimize, bölgemize ve ülkemize hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Rabbim utandırmasın. Allah’a emanet olunuz.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL