TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 306.563
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 59.187
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 273
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 52.104
Özel Haber

TÜFENKÇİ VE ÇALIK YERİNİ KORUDU

AK Parti 7. Olağan Kongresi devam ederken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, 75 kişilik parti yönetim organında yer alacak isimler belli oldu.   AK Parti’nin Merkez Karar Yürütme Kurulu (MKYK) listesi belli..

TÜFENKÇİ VE ÇALIK YERİNİ KORUDU

AK Parti 7. Olağan Kongresi devam ederken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, 75 kişilik parti yönetim organında yer alacak isimler belli oldu. 

 AK Parti’nin Merkez Karar Yürütme Kurulu (MKYK) listesi belli oldu. Daha önce 50 kişilik asli, 25 kişilik yedek isimden oluşan MKYK, yeni dönemde 75 asli, 35 yedek isimden oluşacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından partisini 2023 seçimlerine taşıyacak olan yönetim kadrosunda ki isimler kamuoyu ile paylaşıldı. Buna göre daha önce de partinin MYKY listesinde yer alan Malatya Milletvekilleri Öznur Çalık ve Bülent Tüfenkçi yeni liste de koltuklarını korumayı başardı. Bu karar ile değişim beklentileri de en azından Malatya adına karşılanmamış oldu. Listenin tamamına bakıldığında ise Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yakından tanıdığı, güvendiği ve sadakatinden şüphe duymadığı isimlere ağırlık verdiği dikkatlerden kaçmadı. MALATYA FLAŞ HABER-ÖZEL

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL