TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 138.018
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 11.520
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 65
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 7.191
Siyaset

Tüfenkçi “Cumhur İttifakı bu ülkenin yarınlarının teminatıdır”

“Türkiye’yi her alanda 4 katı büyüttük” AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, AK parti Malatya İl Gençlik Kolları 6. Olağan Kongresinde konuştu. Türkiye’yi her alanda 4 katı..

Tüfenkçi “Cumhur İttifakı bu ülkenin yarınlarının teminatıdır”

“Türkiye’yi her alanda 4 katı büyüttük”

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, AK parti Malatya İl Gençlik Kolları 6. Olağan Kongresinde konuştu. Türkiye’yi her alanda 4 katı büyüttüklerini söyleyen Tüfenkci Cumhur İttifakının Türkiye’nin yarınlarının teminatı olduğunu ifade etti.

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, AK parti Malatya İl Gençlik Kolları 6. Olağan Kongresine katıldı.

“2023’lerin, 2053’lerin, 2071’lerin teminatı”

Burada konuşan Tüfenkci, Türkiye’yi her alanda 4 katı büyüttüklerini aktararak, “Biz bu ülkede terörle mücadele ettik, bu ülkeye göz dikenlere, bu ülkeyi dışa satmaya ve bölmeye çalışanlara ders verdik. 15 Temmuz’da da ders verdik ve millet Cumhur İttifakını kurdu. Gizli masalarda değil milletin gözü önünde kurulan bu ittifak Türkiye’nin yarınlarının teminatı, 2023’lerin, 2053’lerin, 2071’lerin teminatı. Çünkü biz biliyoruz ki bu millet bizim arkamızda olduğu müddetçe yeni Fatihler, yeni hizmetkarlar, yeni Muratlar çıkacak. Allah’ın izniyle Malatya’dan da yeni Battalgaziler çıkacak.” ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL