Eğitim

TEÇ-SEN Malatya Şubesinden Üyelere Maske ve Dezenfektan

Kurulduğu günden beri başarılı çalışmalara imza Atan Tec-Sen ( Tüm Eğitim Çalışanları Sendikası) Malatya Şubesi ülkemizin içinde bulunduğu sıkıntılı durumdan üyelerini unutmadı ve üyelerini ziyaret ederek Maske ve Dezenfektan  desteğinde..

TEÇ-SEN Malatya Şubesinden Üyelere Maske ve Dezenfektan

Kurulduğu günden beri başarılı çalışmalara imza Atan Tec-Sen ( Tüm Eğitim Çalışanları Sendikası) Malatya Şubesi ülkemizin içinde bulunduğu sıkıntılı durumdan üyelerini unutmadı ve üyelerini ziyaret ederek Maske ve Dezenfektan  desteğinde bulundu.

Teç-Sen’in bu anlamlı  jestinden oldukça mutlu olan Eğitim Çalışanları zor ve sıkıntılı dönemde yanlarında olan unutmayan  Teç-Sen Sendika Başkan Orhan Gedik ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ettiler.

Teç-Sen Malatya İl başkanı  Orhan Gedik ve Yönetim kurulu üyeleri ise yaptığı kısa açıklamada “ Ülkemiz özellikle Malatya’mız zor ve sıkıntılı süreçte geçiyor Vaka sayılarındaki artış nedeniyle bizde Sendika olarak özellikle  tüm zorluklara rağmen görevlerinin başındalar. Bizde üyelerimizi ziyaret ederek bu sıkıntı durumda yardım olmak adına Maske ve Dezenfektan desteğinde bulunduk.ve çalışmalarında kolaylıklar dilerken herkesin daha dikkatli olmaları konusunda uyarılarda bulunduk .İnşallah bu sıkıntılı süreçte en kısa zamanda alacağımız tedbirlerle ve kurallara uyarak aşacağımızı inanıyorum. Tüm Arkadaşlara sağlıklı nice güzeller nasip etmesini diliyorum.” Dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL