Eğitim

Tatlı, Sınava Girecek Öğrencilere Başarılar Diledi

İl Milli Eğitim Müdürü Tatlı sınava girecek öğrencilere başarılar diledi. İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı yaptığı açıklamada yarın LGS sınavına girecek öğrencilere hem başarılı diledi hemde önemli uyarılarda bulundu…

Tatlı, Sınava Girecek Öğrencilere Başarılar Diledi

İl Milli Eğitim Müdürü Tatlı sınava girecek öğrencilere başarılar diledi.
İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı yaptığı açıklamada yarın LGS sınavına girecek öğrencilere hem başarılı diledi hemde önemli uyarılarda bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürü Tatlı yaptığı açıklamada şunları söyledi.
Değerli öğrencilerimiz,
20 Haziran’da eğitimde tercihlerinize yön verecek, eğitim öğretim sürecinin yeni bir basamağına adım atacaksınız. İyi bir hazırlık yaptığınızı biliyorum. Salgın sürecinin etkilerini dikkate alarak sınava geleceksiniz. Sınav yerlerinize geldikten sonra öğretmenlerimiz sizleri karşılayacak, sınavın güvenlikli ve rahat bir şekilde geçmesi için gerekeni yapacaklardır. Sizin için bütün tedbirler alınmıştır. Siz rahat olun. İnanın sizleri çok özledik.
Sınavda hepinize başarılar diliyorum.
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ALİ TATLI’NIN 2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YIL SONU MESAJI
Malatya eğitim ailesi olarak, 2019-2020 eğitim öğretim yılının sonuna gelmiş bulunuyoruz. Dünyada ve ülkemizde yaşanan salgın süreci hayatın her alanını olduğu gibi eğitim alanını da ciddi şekilde etkiledi. Bu dönemde okullarımızda eğitim öğretim yapılamadı, evde ve uzaktan eğitim ağı aktif olarak kullanıldı. Başta siz öğretmenlerimiz olmak üzere bütün eğitim bileşenleri büyük bir fedakarlık gösterdiniz. Öğrencilerini evlerinde yalnız bırakmayan, onlara psikolojik destek veren, ders anlatan bir etkinliğin içinde bulundunuz, evleri adete eğitim mekanlarına çevirdiniz. Bunu severek yaptınız. Eğitim camiası olarak bu süreci anlımızın akıyla geçmemizi sağlayan siz değerli eğitim ailesinin her bireyine sonsuz teşekkür eder, sağlıklı ve güzel bir tatil diliyorum. Yeni eğitim öğretim yılında sağlıklı bir şekilde buluşmak dileğiyle, tüm eğitim çalışanlarımıza sağlıklı günler dilerim.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL