Malatya

“Sosyal Tesislerimiz, Hizmet Sektörüne Farklı Bir Vizyon Kazandırdı”

YEŞİLYURT BELEDİYESİNİN SOSYAL TESİSLERİ HİJYENİK ORTAMLARDA KALİTELİ HİZMET SUNUYOR Yeşilyurt Belediyesi iştiraklerinden Yeşilyurt İŞGEM İnşaat Lmt.Şirketi tarafından Yeşilyurt’un farklı bölgelerinde işletilen sosyal tesisler, 1 Haziran’da hayata geçirilen normalleşme süreciyle birlikte..

“Sosyal Tesislerimiz, Hizmet Sektörüne Farklı Bir Vizyon Kazandırdı”

YEŞİLYURT BELEDİYESİNİN SOSYAL TESİSLERİ HİJYENİK ORTAMLARDA KALİTELİ HİZMET SUNUYOR

Yeşilyurt Belediyesi iştiraklerinden Yeşilyurt İŞGEM İnşaat Lmt.Şirketi tarafından Yeşilyurt’un farklı bölgelerinde işletilen sosyal tesisler, 1 Haziran’da hayata geçirilen normalleşme süreciyle birlikte kapılarını yeniden vatandaşlara açarken, hijyenik ortamlarda sunulan kaliteli hizmetler nedeniyle yoğun ilgi görmeye başladı.

SOSYAL MESAFE KURALLARI ALTINDA YENİ DÖNEM BAŞLADI

Yeşilyurt Belediyesi sosyal tesisleri alınan önlemlerin ve yapılan düzenlemelerin ardından misafirlerini ağırlamaya başladı. Masaların sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde düzenlendiği sosyal tesis içerisinde misafirler için sosyal mesafe uyarı levhaları asıldı.

EL DEZENFEKTANLARI YERLEŞTİRİLDİ, PERSONELLERİN BELLİ ARALIKLA ATEŞLERİ ÖLÇÜLÜYOR

Tesis girişinde hijyen standı kurularak misafirlerin ellerini dezenfekte etmesi sağlanıyor. Yeni kurallar gereği mesai öncesi ve belirli aralıklarla her personelin ateşi ölçülüyor. Maske takan personeller servis esnasında mesafe kurallarını koruyarak servislerini gerçekleştiriyor.

“YEŞİLYURT BELEDİYESİ GÜVENCESİYLE KALİTELİ VE GÜZEL HİZMETLER SUNULUYOR”

Yeşilyurt’un farklı noktalarında açılan sosyal tesislerin Yeşilyurt Belediyeci güvencesiyle kaliteli hizmet sunmaya devam edeceğini ifade eden Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, koronavirüs tedbirlerine uygun olarak yapılan yenilikler ve düzenlemelerle birlikte yeniden açılan sosyal tesislere gösterilen ilginin kendilerini mutlu ettiğini söyledi.

“HİZMET SEKTÖRÜNE FARKLI BİR VİZYON KAZANDIRDIK”

Başkan Çınar, her biri ilçenin farklı noktalarında bulunan ve birbirinden güzel mekânlarda birbirinden güzel lezzetler sunan sosyal tesislerin Malatya’da ki hizmet sektörüne yepyeni bir anlayış ve yenilik kazandırdığını ifade etti.

“NORMALLEŞME SÜRECİYLE BİRLİKTE GÖSTERİLEN YOĞUN İLGİ BİZİ MUTLU ETTİ”

Sosyal tesislerde vatandaşları kaliteli ve konforlu ortamlarda misafir ettiklerini sözlerine ekleyen Başkan Çınar, “ Koronavirüs salgını nedeniyle alınan önlemler kapsamında aylardır kapalı olan sosyal tesislerimizi normalleşme süreciyle birlikte yeniden halkımızın hizmetine sunduk. Hijyen kurallarının sıkı şekilde uygulandığı sosyal tesislerimizde sosyal mesafe kurallarına uygun oluşturulan yeni oturma düzeniyle yeniden hemşerilerimizi ağırlıyoruz. Sosyal tesislerimizde modern ve kaliteli hizmet anlayışından ödün verilmezken, rahat, sakin ve güzel bir ortamda keyifli vakit geçirmek isteyenlerin, ailesiyle birlikte nezih bir mekanda yemek yiyip konforlu ortamlarda günün yorgunluğunu atmak isteyenlerin uğrak noktası olmaya devam edecektir. Çevre kentlerden Malatya ve Yeşilyurt’u ziyaret edenlerinde yoğun ilgi gösterdikleri sosyal tesislerimizde, yöresel kahvaltılıklardan zengin Türk mutfağının eşsiz lezzetlerine kadar geniş yelpazede yemek çeşitlerimizin yanı sıra tatlı, çay, kahve, soğuk ve sıcak içeceklerimizde mevcuttur. Uygun fiyata kaliteli hizmetlerin sunulduğu sosyal tesislerimize normalleşme süreciyle birlikte hemşerilerimizin yoğun ilgi göstermesi bizleri sevindirmiştir. Yeşilyurt Belediyesinin güvencesiyle hizmetlerine kaldığı yerden devam eden sosyal tesislerimize tüm hemşerilerimizi bekliyoruz.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL