TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 346.435
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 27.688
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 231
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 27.949
Siyaset

Siyasettin okulu Ilıcak’ta MHP’li Fendoğlu ve MYK Üyeleri Ekici ile Gönültaş ağırlandı

Malatya’nın Akçadağ ilçesine bağlı olan ve siyasetin okulu ünvanı ile anılan Ilıcak’ta MHP’liler görkemli şekilde karşılandı. Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili ve MYK Üyesi Mehmet Fendoğlu beraberin de MYK Üyeleri Ömer..

Siyasettin okulu Ilıcak’ta MHP’li Fendoğlu ve MYK Üyeleri Ekici ile Gönültaş ağırlandı

Malatya’nın Akçadağ ilçesine bağlı olan ve siyasetin okulu ünvanı ile anılan Ilıcak’ta MHP’liler görkemli şekilde karşılandı.

Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili ve MYK Üyesi Mehmet Fendoğlu beraberin de MYK Üyeleri Ömer Ekici ve Eyüp Gönültaş ile Ilıcak Mahallesindeydi.

Ilıcak Mahallesi Muhtarı İskender Şatıroğlu ve kalabalık bir topluluk tarafından karşılanan Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili ve MYK Üyesi Mehmet Fendoğlu MHP MYK Üyeleri Ömer Ekici ve Eyüp Gönültaş “Bugün Ilıcak bir başka güzel ”açıklamasını yaptılar.

Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili ve MYK Üyesi Mehmet Fendoğlu, MKYK Üyeleri Ömer Ekici ve Eyüp Gönültaş’a meclis üyesi Burhan Kılıç, Türk Büro Sen Malatya Şube Başkanı Niyazi Kara, Yöneticiler Mehmet Torun gibi isimler de eşlik etti.

MUHTAR ANLATTI VEKİL TAKİP BENDE DEDİ…

Ilıcak Mahallesi Muhtarı İskender Şatıroğlu, Mahallenin istek ve taleplerini Milletvekili Fendoğlu’na iletti. MHP Milletvekili Fendoğlu “Ilıcak Mahallemizin en önemli 2 konusu Köprü ve Kapalı Sulama Sistemi. Öncelikli olarak bu 2 konunun yerine getirilmesi hususun da takipçi olacağım.” dedi.

GENÇLERE MHP’NİN 3 HİLAL ROZETİ…:

Ilıcak Mahallesin de MHP Milletvekili Mehmet Fendoğlu gençlere 3 hilal rozeti takıp bozkurt işareti ile töreni sonlandırdı. Haber Özel :

Remzi Hayta…:Malatya Flaş Haber…:

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL