Yaşam

Şeydanur ve Ali Eren “EVET ” dedi

Malatya’nın sevilen isimlerinden Ali Eren Çiçek ile Şeydanur Çalışkan (Çiçek) rüya gibi bir düğünle evlendi. Malatya Nikah Sarayı Safir Salonun da saat 17.30’da başlayan düğüne yoğun katılım oldu. Şeydanur ve..

Şeydanur ve Ali Eren “EVET ” dedi

Malatya’nın sevilen isimlerinden Ali Eren Çiçek ile Şeydanur Çalışkan (Çiçek) rüya gibi bir düğünle evlendi.

Malatya Nikah Sarayı Safir Salonun da saat 17.30’da başlayan düğüne yoğun katılım oldu. Şeydanur ve Ali Eren’in nikahını Malatya’nın Başkanı Selahattin Gürkan kıydı.

Malatya’nın Başkanı Selahattin Gürkan, genç çiftlere nasihat’larda bulunup”Evlilik uzun bir yolculuk. İyi günler var, kötü günler var. İyi günler paylaştıkça çoğalır ama kötü günlerde sabrettikçe elbet mutluluğa dönüşür. Hep mutlu olun” dedi.

Malatya’nın Başkanı Gürkan, Şeydanur ve Ali Eren çiftine Cumhurbaşkanı Recep  Tayyip Erdoğan’ın şu sözleri ile seslendi

”bir olur garip olur, iki olur rakip olur, üç olur denge olur, dört olur bereket olur, gerisi Allah Kerim…”

Biz milletimiz güçlü kılmak için, hem nüfus itibariyle daha çok genç nüfusa, dinamik nüfusa ihtiyacımız var. Hem de yetişmiş nüfusa ihtiyacımız var.

Bunu ihmal etmeyeceğiz ve muhasır medeniyetler seviyesinin üstüne çıkmak istiyorsak bu milletin güçlü olması lazım.”diyerek çiftlere çeşitli hediyeler takdim etti.

Çiftin Nikan Şahitliklerini MHP’nin önceki Başkanları Mesut Samanlı, Bülent Avşar, ESOB Başkanı Şevket Kestin, MTC Başkanı Ramazan Özcan, Mehmet Çolak ve kalabalık bir topluluk katıldı.

FLAŞ HABER AİLESİ  ailesi olarak Şeydanur ve Ali Eren çiftine bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL