Siyaset

Sevilen İsim Mehmet Çolak Battalgazi Belediye Başkanlığına Aday Adayı oldu

Malatya’nın önemli değerlerinden Malatya Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Mehmet Çolak, Ak Parti Battalgazi Belediye Başkanlığına aday adayı olduğunu açıkladı. Malatya’nın önemli değerlerinden Malatya Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Mehmet Çolak,  Ak..

Sevilen İsim Mehmet Çolak Battalgazi Belediye Başkanlığına Aday Adayı oldu

Malatya’nın önemli değerlerinden Malatya Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Mehmet Çolak, Ak Parti Battalgazi Belediye Başkanlığına aday adayı olduğunu açıkladı.

Malatya’nın önemli değerlerinden Malatya Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Mehmet Çolak,  Ak Parti Battalgazi Belediye Başkanlığına aday adayı olduğunu açıkladı.

“AK Parti Battalgazi İlçe Başkanlığına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi ”Malatya Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Mehmet Çolak, 31 Mart 2024 yerel seçimleri için Ak Parti Battalgazi ilçe Belediye Başkanlığına aday adayı başvurusunu yaptı

AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci” Battalgazi ilçemiz Türkiye genelinde en fazla Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a en yüksek oy veren ilçe olmuştur.

Battalgazi Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Çolak abımız her zaman Malatya’mız için gece gündüz demen çalışmıştır, siz değerli dostlarınızla birlikte aday adaylık başvurusunu yapıyor. Malatya’mız için değerli ve kıymetli hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Battalgazi Belediye Başkan aday adayı Mehmet Çolak“ 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde Battalgazi ilçemize AK Partiden Battalgazi Belediye Başkan aday adayı başvurumu yapmak üzere toplanmış bulunmaktayız. Bu vesile ile hepinize hoş geldiniz sere verdiniz yüreğinize sağlık diyorum.

Hepimizin malumu ülkemize 6 Şubatta Kahramanmaraş merkezli depremler. Malatya’mızda ve diğer 10 ilimizde şiddetli bir şekilde hissedilmiştir. Bu depremlerde hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza Cenabi Allahtan rahmet ve yakınlarına baş sağlığı diliyorum dedi.

“Yüzyılın felaketi” olarak nitelendirilen bu depremlerden sonra basta, Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan olmak üzere,  Bakanlarımız ve Bürokratlarımız tüm şehirlerin, yeniden imar ve inşası için göstermiş oldukları gayret ve çaba için bir kez daha huzurlarınıza  teşekkür eden Ak Parti Battalgazi Belediye Başkan Aday Adayı Çolak “ Kamuoyunun sahsıma gösterdiği teveccühün bir ahde vefası olarak bu yola gittim” .

45 yıllık bürokrasi ve yerel yönetimdeki yöneticilik hayatımda elde etmiş olduğum bilgi birikim ve tecrübemi Battalgazi ilçemizin yeniden imar ve inşasında kullanmak için bu kutlu ve yüce göreve talip oldum. Battalgazi ilçemizin, ekonomik, sosyal, kültürel, eğitim, ulaşım, imar, altyapı gibi sayacağımız birçok alanda yeni yüzyılın kararlan verilen ve verilecek bu kararlarda;  Şehrin hafızasını gelecek yüzyılla taşımayı amaçlarken, aynı zamanda. Battalgazi ilçemizin “sosyal entegrasyonunu da “‘ sağlıklı ve nitelikli bir Gerçekleştirmek için durmadan çalışacağımı özellikle şekilde belirtmek istiyorum. Yöneticilik bir ekip isi, oluşturacağım alanında yarınlara daha uzman ekiplerle ilçemizi Emin adımlarla taşıyacağımıza inancınız tam olsun.

Battalgazi ilçemize belediye başkan aday adaylığı başvuru süresinde beni yalnız bırakmadığınız için tekrar teşekkür ederim.  İlçemize tüm Malatyalı ve Battalgaziler Girdiğimiz bu sürecin ilimize hemşerilerimiz için rabbimden en hayır ismi niyaz ediyor, sizleri saygı sevgi hürmet ve muhabbetle selamlıyorum. Şeklinde konuştu.

Müracaat Dosyasını AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri kahveci ye takdim eden Mehmet Çolak daha sonra tebrikleri kabul etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL