Yaşam

Selahattin Alpay’ın Oğlu Birbey Alpay Hayat Arkadaşım ‘ Deniz Günebakan ‘ dedi

Türk halk müziğinin efsane sanatçısı Selahattin Alpay’ın oğlu Birbey Alpay muhteşem düğün töreni ile Deniz Günebakan’la mutluluk kapısını araladı. AHA İSTANBUL – Türk Halk Müziğinin efsane sanatçısı Selahattin Alpay’ın oğlu Birbey..

Selahattin Alpay’ın Oğlu Birbey Alpay Hayat Arkadaşım ‘ Deniz Günebakan ‘ dedi

Türk halk müziğinin efsane sanatçısı Selahattin Alpay’ın oğlu Birbey Alpay muhteşem düğün töreni ile Deniz Günebakan’la mutluluk kapısını araladı.

AHA İSTANBUL – Türk Halk Müziğinin efsane sanatçısı Selahattin Alpay’ın oğlu Birbey Alpay, Deniz Günebakan’la bir ömür boyu mutluluk için EVET dedi.

Türk halk müziğinin efsane sanatçısı Selahattin Alpay’ın oğlu Birbey Alpay muhteşem düğün töreni ile Deniz Günebakan’la mutluluk kapısını araladı. Alpay ve Günebakan aileleri evlatlarının mutluluğunu dostlarının şahitlikleriyle yaşadılar. Maslak Hilton Otel’de düzenlenen düğün töreninin program sunumunu Radyo TV program yapımcısı Ali Biricik gerçekleştirirken özel geceye ünlü sanatçılar damgasını vurdu.

Birbey Alpay ve Deniz Günebakan’ın düğününe; Alişan, Safiye Soyman, Faik Öztürk, Pınar Eliçe ve Yeliz Yeşilmen ile  ismini sayamadığımız sanatçıların yanı sıra siyasetçiler, Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileri, iş adamları,  Malatya’nın değerlerinin de aralarında bulunduğu çok sayıda davetli katıldı. Sanatçıların söyledikleri türküler ve şarkılar özlemleri giderirken Alpay ve Günebakan aileleri özel günlerinde kendilerine yalnız bırakmayan dostlarını Tek Tek ağırlayarak uğurladılar. ( Akbaba Haber Ajansı )

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL