Özel Haber

Samsun İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal’ı makamında ziyaret ettik. 

Malatya’da beş buçuk yılı aşkın İl Emniyet Müdürlüğü görevini üstlenen, özellikle 15 Temmuz gecesi üstlendiği vatanperver rol ile tüm Malatyalıların gönlünde taht kurmayı başaran, bu nedenle görevden ayrıldıktan sonra Büyükşehir..

Samsun İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal’ı makamında ziyaret ettik. 

Malatya’da beş buçuk yılı aşkın İl Emniyet Müdürlüğü görevini üstlenen, özellikle 15 Temmuz gecesi üstlendiği vatanperver rol ile tüm Malatyalıların gönlünde taht kurmayı başaran, bu nedenle görevden ayrıldıktan sonra Büyükşehir Belediyesi tarafından Fahri Hemşerilik verilen Flaş Haber ailesi olarak Samsun İl Emniyet Müdürünü makamında  ziyaret ettik. Ziyaretimize Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Kadın Kolları Başkanı ve Samsun Atatepe Mahalle Muhtarı Hava Rendeci ve biricik kızı Rana Rendeci’de  eşlik etti.

Ziyarette söz alan Flaş Haber İmtiyaz Sahibi Remzi Hayta,” Sayın Müdürümüz sadece bizlerin değil tüm Malatyalıların sevgisi ve saygısını kazanmayı başarmış çok değerli bir kişidir. Samsun’a geldiğimizde Müdürümüzü ziyaret etmeden ayrılmayı doğru bulmadık” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ve Muhterem değerli eşi Kadriye Urhal hanımefendi ile bizleri makamında karşılayan ve ağırlayan  Samsun İl Emniyet Müdürü Ömer Urhal ise,” Malatya’dan çok güzel anılar ve dostlarımızı bırakarak ayrıldık. Sizleri ağırlamaktan memnuniyet duydum” şeklinde konuştu.

Ziyaret anısına Emniyet Müdürü Urhal tarafından, Milli Mücadelemizin unutulmaz taşlarından birisi olan Bandırma Vapurunun maketi hediye edildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL