01 Ekim 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 112.098
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 1.391
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 65
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 1.245
Özel Haber

Sağlık Yöneticileri Bu Ay İçinde  Belli Olacak

Malatya’daki sağlık tesislerini 2 yıl boyunca idare edecek başta İl Sağlık Müdürü olmak üzere tüm kamu hastanesi yöneticilerinin kimler olacağı bu ay içinde  belli olacak. Malatya’da sağlık yöneticilerinin kimler olacağını..

Sağlık Yöneticileri Bu Ay İçinde  Belli Olacak

Malatya’daki sağlık tesislerini 2 yıl boyunca idare edecek başta İl Sağlık Müdürü olmak üzere tüm kamu hastanesi yöneticilerinin kimler olacağı bu ay içinde  belli olacak.

Malatya’da sağlık yöneticilerinin kimler olacağını merak konusu olurken,  Pandemi döneminin başında büyük bir başarıya imza atarak neredeyse hastalığı sıfıra indiren ancak sonrasında sorumsuz vatandaşlar ve yetersiz tedbirler yüzünden adeta patlama yapan Covid-19 vakalarına karşı sağlık tesislerinin ayakta kalması için büyük çaba harcayan başta İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Recep Bentli ,Yeşilyurt Hasan Çalık Hastanesi’nin başarılı Başhekimi Erhan Berk olmak üzere kamu hastanesi başhekimlerinin görevlerine devam etmesi bekleniyor. Değişimin daha çok  hastane müdürleri katında olabileceği konuşuluyor.

2 yıl boyunca sağlık yöneticiliği pozisyonunda bulunacak bu isimlerin şu zamanda görev üstlenerek adeta ateşten gömleği de baştan giymiş olacaklar. Sağlık Bakanlığı tarafından bu ay içinde yöneticilerin isimlerinin açıklanması ve sözleşmelerin imzalanması bekleniyor.

MALATYA FLAŞ HABER-ÖZEL

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL