TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 261.198
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 22.161
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 60
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.463
Malatya

Sağlık Müdürü Prof.Dr Bentli’den Sağlık Çalışanlarına Teşekkür

Sağlık İl Müdürü Prof.Dr Recep Bentli COVİD-19 aşı uygulamasında büyük başarı sergileyen sağlık çalışanlarına teşekkür etti. Sosyal Medya hesabında yaptığı paylaşımla Bugün ilimizde 13 bin Covid-19 aşı uygulaması yapıldı. COVİD-..

Sağlık Müdürü Prof.Dr Bentli’den Sağlık Çalışanlarına Teşekkür
Sağlık İl Müdürü Prof.Dr Recep Bentli COVİD-19 aşı uygulamasında büyük başarı sergileyen sağlık çalışanlarına teşekkür etti.
Sosyal Medya hesabında yaptığı paylaşımla Bugün ilimizde 13 bin Covid-19 aşı uygulaması yapıldı. COVİD- 19 ile mücadelede aşılama seferberliğimizin kahramanları olan Hastanelerimizde, Aile Sağlığı Merkezlerimizde, aşı yapılan her yerde görev yapan doktorlarımıza, hemşirelerimize, ebelerimize, sağlık memurlarımıza, diğer tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkür ederim.” dedi Malatya’da şuana kadar 373.085 kişiye aşı yapıldığı belirtildi
Sağlık İl Müdürü Prof.Dr.Recep Bentli’nin yapmış olduğu paylaşım :
Bugün İlimizde 13 bin Covid-19 aşısı uygulandı. COVİD- 19 ile mücadelede aşılama seferberliğimizin kahramanları olan Hastanelerimizde, Aile Sağlığı Merkezlerimizde, aşı yapılan her yerde görev yapan doktorlarımıza, hemşirelerimize, ebelerimize, sağlık memurlarımıza, diğer tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkür ederim.
Bu başarı hepimizin.
5-11 Haziran 2021 tarihleri arasında ilçelerimizin vaka sayıları.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL