28 Ekim 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 127.651
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 2.209
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 76
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 1.511
Malatya

Sağlık Camiası ve Çelik ailesi yasta; Nursel Çelik hakka yürüdü

Malatya’nın tanınan ailelerinden olan Çelik’lerin kızı ,MHP Kadın Kollarında ve yönetiminde uzun yıllar görev yapan Nurhayat Çelik’in biricik Ablası Nursel Çelik, yakalandığı amansız hastalıktan kurtulamayarak hakka yürüdü. Rahatsızlığı nedeniyle Laboratuvar..

Sağlık Camiası ve Çelik ailesi yasta; Nursel Çelik hakka yürüdü

Malatya’nın tanınan ailelerinden olan Çelik’lerin kızı ,MHP Kadın Kollarında ve yönetiminde uzun yıllar görev yapan Nurhayat Çelik’in biricik Ablası Nursel Çelik, yakalandığı amansız hastalıktan kurtulamayarak hakka yürüdü.

Rahatsızlığı nedeniyle Laboratuvar Teknisyeni Nursel Çelik tedavi alıyordu. Nursel Çelik’in  vefatı ailesini ve sağlık camiasını yasa boğdu.

Alper Çelik ”Dünyalar iyisi Ablamı kaybettik. Acımız büyük. Yüreğimiz yanıyor”dedi.

HUZUR SAĞLIK SEN MALATYA BAŞKANI HAYRETTİN EKER NE DEDİ?

”Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanemizin Sevilen ve sayılan çok değerli çalışma arkadaşımız Laboratuvar Teknisyenimiz Nursel Çelik rahatsızlığı nedeniyle genç yaşta Hakkın rahmetine kavuşmuştur.

Rabbim ailesine ve bütün sevdiklerine sabrı cemiller ihsan eylesin. Haklarınızı Helal Edin. Sağlık camiasının da başı sağ olsun. Mekânı cennet olsun inşallah.”

YEŞİLYURT DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMİ ERHAN BERK NE DEDİ?

“Mesai arkadaşımız, komşum Nursel Çelik hanımefendi hakkın rahmetine kavuşmuştur. Ailesinin ve tüm sağlık camiasının başı sağolsun…

Merhume Nursel Çelik’in yarın toprağa verileceği belirtildi.  Merhumeye Allah’dan Rahmet, Çelik Ailesine  Başsağlığı dileriz. Rabbim sabırlar versin.FLAŞ HABER

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL