TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 221.052
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 5.294
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 51
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.093
Güncel

Rektör Karabulut’tan Bakan Soylu ve İletişim Başkanı Altun’a Ziyaret

Malatya Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Prof.Dr Aysun Bay Karabulut, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun’u ziyaret etti. Malatya Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Karabulut, İçişleri Bakanı..

Rektör Karabulut’tan Bakan Soylu ve İletişim Başkanı Altun’a Ziyaret

Malatya Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Prof.Dr Aysun Bay Karabulut, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun’u ziyaret etti.

Malatya Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Karabulut, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun’u makamında ziyaret etti.

Prof.Dr. Karabulut, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya yaptığı ziyaret ile ilgili olarak, “İçişleri Bakanımız Sn. Süleyman Soylu ile bir araya gelerek Malatya’mız, ülkemiz için hedeflerimiz ve geleceğe dair uluslararası projelilerimiz hakkında bilgiler arz ettik. Sayın bakanımıza üniversitemize destekleri için şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

Prof.Dr. Karabulut, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun’a yaptığı ziyaret ile ilgili olarak ise, “İletişim Başkanımız Sn, Fahrettin Altun ile bir araya gelerek, Malatya Turgut Özal Üniversitesi gelişim projelerimiz ve toplumsal katkı hedeflerimizden bahsettik, büyüyen gelişen ve güçlü Türkiye için güçlü üniversiteler diyerek sağladıkları destekler için Sn. Fahrettin Altun’a teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullandı.

Rektör Prof.Dr Aysun Bay Karabulut’un yapmış olduğu ziyaretlere, Türk Halk Müziği Sanatçı Şükriye Tutkun’da katıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL