TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 221.052
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 5.294
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 51
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.093
Özel Haber

Prof. Dr. Recep Bentli:” Herkesi Aşı Olmaya Davet Ediyorum”

Malatya Sağlık İl Müdürü Prof. Dr. Recep Bentli, “Salgının tamamen sona ermesi  için sırası gelen tüm vatandaşlarımızı aşı olmaya davet ediyorum” dedi. Aşı olmanın önemine dem vuran Malatya Sağlık İl Müdürü..

Prof. Dr. Recep Bentli:” Herkesi Aşı Olmaya Davet Ediyorum”

Malatya Sağlık İl Müdürü Prof. Dr. Recep Bentli, “Salgının tamamen sona ermesi  için sırası gelen tüm vatandaşlarımızı aşı olmaya davet ediyorum” dedi.

Aşı olmanın önemine dem vuran Malatya Sağlık İl Müdürü Prof. Dr. Recep Bentli, “Sağlık çalışanlarımız bir yılı aşkın süredir  salgınla mücadele ediyor her birine emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bizler vatandaşlarımız için gece gündüz görevimizin başındayız ancak salgını tamamen sona erdirebilmek için sırası gelen tüm vatandaşlarımızın aşım olması çok önemli. Önümüzdeki yaz aylarında artan aşılama ile birlikte sonbahara risksiz girebilmenin başka yolu yok. Tabi ki bu süreçte aşı dahi olsak temizlik, maske ve mesafe kuralından taviz vermememiz gerekiyor. Yaz aylarında çok zor olsa da işimiz yoksa gereksiz yere evlerimizden çıkmayalım, kalabalıklardan uzak durmaya özen gösterelim. Salgının ancak el birliği ve aynı hassasiyet ile yenebiliriz” dedi. MALATYA FLAŞ HABER-ÖZEL

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL