1100
Özel Haber

Prof.Dr.Parlakpınar Ödüllerini Babasına Armağan Etti

İnönü Üniversitesi Farmakoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hakan Parlakpınar, dahili tıp alanında elde ettiği üç ödülü Babasına armağan etti. İnönü Üniversitesi tarafından düzenlenen akademik ödül töreninde bir dönem..

Prof.Dr.Parlakpınar Ödüllerini Babasına Armağan Etti

İnönü Üniversitesi Farmakoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hakan Parlakpınar, dahili tıp alanında elde ettiği üç ödülü Babasına armağan etti.
İnönü Üniversitesi tarafından düzenlenen akademik ödül töreninde bir dönem Turgut Özal Tıp Merkezinde Bashekimlikte yapan Farmakoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hakan Parlakpınar, uluslararası yayın, h-index ve üniversite sanayi işbirliği projeleri olmak üzere toplamda 3 dalda ödüle layık görüldü. Bu büyük başarının ardından ödül töreninde konuşma yapan Prof. Dr. Parlakpınar, ” Öncelikle beraber çalıştığım tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür etmek istiyorum. Beni bu ödüllere layık gören komitemize de saygılarımı sunuyorum. Son gerece gururlu ve mutluyum. Bu ödülleri geçen hafta ağır bir hastalık geçiren muhterem babama ithaf ediyorum. Yüce Mevlamdan kendisine acil şifalar temenni ediyorum” dedi.

Ödül Törenine Vali Hulusi Şahin, İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Cevdet Atalan, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Alb. Ercan Altın, İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren, akademik personel ve öğrenciler katıldı

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL