Sağlık

Özel Divan Hastanesi’nden Emniyet Mensuplarına Büyük İndirim

ÖZEL DİVAN Hastanesinden Emniyet Mensuplarına Büyük İndirim Malatya Özel Divan Hastanesi, emniyet mensupları ve ailelerine sunulacak sağlık hizmetlerinde özel indirimler uygulayacağını duyurdu. Flaş Haber’e konuşan Özel Divan Hastanesi Müdiresi Neslihan..

Özel Divan Hastanesi’nden Emniyet Mensuplarına Büyük İndirim

ÖZEL DİVAN Hastanesinden Emniyet Mensuplarına Büyük İndirim
Malatya Özel Divan Hastanesi, emniyet mensupları ve ailelerine sunulacak sağlık hizmetlerinde özel indirimler uygulayacağını duyurdu.
Flaş Haber’e konuşan Özel Divan Hastanesi Müdiresi Neslihan Arslan,” Divan Hastanesi olarak daima sosyal sorumluluk projelerinin içerisinde yer almaya özen göstermiş, farkındalık yaratmayı amaç edinmiş bir kuruluşuz. Bu anlamda gece gündüz vatandaşların huzuru için mesai yapan, tıpkı biz sağlık çalışanları gibi bayramda, yılbaşında, çocuğunun doğum gününde, hafta sonlarında yani tüm özel günlerde çalışmak zorunda kalan ve son olarak pandemi döneminde gerçekten insan üstü gayretle çalışan emniyet mensubu ve aileleri için bizler de asla haklarını ödeyemeyecek olsak da bir fedakarlık yapmak istedik. Bu kapsamda hastanemize müracaat eden tüm emniyet mensubu ve ailelerine muayene, tetkik ve tahlillerde %50; cerrahi operasyonlarda ise %10 indirim uygulanacaktır. Bu süreçte polis ve yakınlarının sağlıklarını korumak, kaliteli sağlık hizmeti almalarını sağlamayı toplumsal bir görev olarak addediyoruz” dedi.
Son dönemde alanında başarılarıyla öne çıkmış uzman hekimleri kadrosuna katan ve %100 hasta memnuniyetine dayalı sağlık hizmeti sunumuyla fark yaratan Özel Divan Hastanesi’nin; emniyet mensuplarına yönelik aldığı indirim kararı da taktir topladı.

YORUMLAR (4)

  1. Buse Gezer diyorki:

    Bu güzel davranış için ne kadar teşekkür edilse az. Duyarlılığınız gerçekten takdiri hak ediyor 👏🏻

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL