Özel Haber

ÖZEL DİVAN HASTANESİ Kadrosunu Güçlendirmeye Devam Ediyor

İsim değişikliğinin ardından hekim kadrosunda ciddi anlamda yenilenmeye giden ve alanında uzman isimlerle yepyeni bir hekim kadrosu kuran Özel Divan Hastanesi son olarak Ankara’nın ünlü doktorları arasında gösterilen Operatör Doktor..

ÖZEL DİVAN HASTANESİ Kadrosunu Güçlendirmeye Devam Ediyor

İsim değişikliğinin ardından hekim kadrosunda ciddi anlamda yenilenmeye giden ve alanında uzman isimlerle yepyeni bir hekim kadrosu kuran Özel Divan Hastanesi son olarak Ankara’nın ünlü doktorları arasında gösterilen Operatör Doktor Bülent İnce’yi kadrosuna kattı.

Hasta memnuniyetine verdiği önem, alanında ün yapmış uzman hekim kadrosu ve yetkin yardımcı sağlık personelleri ile Malatya’da kaliteli sağlık hizmeti sunan Özel Divan Hastanesi, hekim kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Son olarak ortopedi bölümüne Ankara’nın tanınmış doktorlarından Malatyalı hemşerimiz Op. Dr. Bülent İnce’yi katmayı başaran Özel Divan Hastanesi, “Burada Sağlık Var” sloganıyla ilerlemeye devam ediyor.

Başarılı çalışmaları ile Ameliyatları ile  ortopedi alanında ki doğru teşhis ve tedavileri ile bilinen Op. Dr. Bülent İnce, Özel Divan Hastanesi bünyesinde hasta kabul etmeye başlamıştır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL