Sağlık

Özel Divan Hastanesi Hizmete Başlıyor

6 Şubat depremlerinin ardından hizmet binası hasar gören Özel Divan Hastanesi tadilat sürecinin tamamlanmasının ardından mevcut yerinde sağlık hizmeti sunmaya başlayacak.

Özel Divan Hastanesi Hizmete Başlıyor

6 Şubat depremlerinin ardından büyük yıkım yaşayan Malatya’da hayatın normale dönmesi için büyük çaba harcanırken Özel Divan Hastanesi de bu sürece katkı sunarak kapılarını yeniden açmaya hazırlanıyor. Depremlerin ardından az hasarlı olan binasını tadilattan geçiren hastane yönetimi, Malatya ayağa kalkacaksa biz de üzerimize düşeni yapmaya hazırız diyerek sağlık hizmeti vermeye devam edecek. Yaptığı başarılı ameliyatlarla onlarca hastaya umut olmayı başaran alanının uzman isimlerinden Ortopedi ve Travmatoloji Doktoru Op. Dr. Caner Cengiz Turan’da  7,8 ve 9 temmuz tarihlerinde Hasta kabulüne başlayacak. MALATYA FLAŞ HABER

YORUMLAR (2)

  1. Kevser diyorki:

    Malatya böyle bir doktoru kaybetmemeliydi çok sevindim başarıları hastalara verdiği değeri uzmanlığı verdiği güveni daim olsun????????

  2. Melih Sezer Türkyilmaz diyorki:

    Gün itibariyle oğlum dünyaya geldi hastane kapısından girdiğimiz andan itibaren değişikliği fark ettik doktorumuz tarafından 4.5 yıldır sürekli olarak geldiğim hastaneyi tanıyamadım desem az gelir gerek ilgili kadro gerek kayıt sekreterleri temizlik görevlileri ve en başta kesinlikle es geçmeden günde 5 bilemedin 10 kere hasta dahil yakınlarının refakatcilerinin konfor ve güvenine özen gösteren bir müdürü mevcut biz yarın burdan ayrılmış olucaz ama ömrümüzün sonuna kadar bu günleri unutmayacağız herkese teşekkürü bir borc bilerek iyi ki burda doğum yapmış eşim diyorum… ???

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL