Güncel

Özel Divan Hastanesi Çalışanlarından Anlamlı Plaket

6 Şubat depremlerinde hizmet binası az hasar gören sonraki süreçte titiz kontrollerin ardından hizmet binasında gerekli tadilatları yaptıktan sonra yeniden sağlık hizmeti sunmaya başlayan bu süreçte diğer özel hastanelerin aksine..

Özel Divan Hastanesi Çalışanlarından Anlamlı Plaket

6 Şubat depremlerinde hizmet binası az hasar gören sonraki süreçte titiz kontrollerin ardından hizmet binasında gerekli tadilatları yaptıktan sonra yeniden sağlık hizmeti sunmaya başlayan bu süreçte diğer özel hastanelerin aksine sağlık çalışanlarını yalnız bırakmayan Özel Divan Hastanesi şimdi de çalışanları kendilerine sahip çıkan Özel Divan Hastanesi yönetim kurulu başkanı Hasan Demir’e teşekkür plaketi sundu.
Plaket töreninde konuşan Özel Divan Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Demir, ” 6 Şubat tarihinde çok büyük iki felaketi hep birlikte yaşadık. Gece 04.17 de meydana gelen deprem esnasında hastanemiz tam kapasite ile doluydu ve hemen bitişiğimizde ki yapılar maalesef yıkılmıştı. Ancak yaşayanların bilebileceği bir zaman diliminde tüm arkadaşlarımız çok kısa sürede hastane binamızı tahliye etmeyi başardılar. O gece tam dolu olan hastanemizde tek bir hastamız dahi depremden zarar görmeden tahliye işlemlerini gerçekleştirdik. Sonraki süreçte de sağlık işinin bir ekip işi olduğunu iyi bildiğimiz için tüm arkadaşlarımızın  yanında olmaya devam ettik. Rabbim bir daha böyle afetler ülkemize yaşatmasın şimdi bu fedalar arkadaşlarımızla yine aynı çatı altında çok sevdiğimiz şehrimiz için çalışmaya devam ediyoruz.

Özel Divan Hastanesi Hastane Müdürü İrfan Polat ise “ Özel Divan Hastanesinin yönetim kurulu Başkanı Sayın Hasan Demir beye biz çalışanlar olarak Depremden sonra verdiği katkı ve bizleri yeniden bir araya getirmesinden dolayı kabul buyururlarsa teşekkür plaketi vermek istiyoruz.Kendisi her zaman bizlerin yanında oldu.Tüm katkılarından dolayı personeller olarak teşekkür ediyoruz “ dediler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL