TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 124.015
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 9.561
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 72
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.297
Özel Haber

Okul Müdürü, Karlı Yolları Aşarak Köy Köy Karne Dağıttı

Arguvan İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Hamit Dokuyucu, internet erişimi olmayan köylerde yaşayan öğrencilerin karne sevincinden yoksun kalmamaları için karlı yolları aşarak tek tek evleri ziyaret ederek karnelerini teslim etti. Covid-19..

Okul Müdürü, Karlı Yolları Aşarak Köy Köy Karne Dağıttı

Arguvan İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Hamit Dokuyucu, internet erişimi olmayan köylerde yaşayan öğrencilerin karne sevincinden yoksun kalmamaları için karlı yolları aşarak tek tek evleri ziyaret ederek karnelerini teslim etti.

Covid-19 salgını nedeniyle eğitimin uzaktan devam ettiği bu dönemde öğrenciler karnelerini e-okul sistemine girerek öğrenebildiler. Ancak internet erişimi olmayan köylerde ikamet eden öğrenciler elektronik oramda dahi olsa karnelerini öğrenemediler. Bu kategoriye giren öğrenciler için yollara düşen Arguvan İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Hamit Dokuyucu, “Salgın nedeniyle öğrencilerimizden aylardır uzaktayız. Her birini çok özledik, inşallah tez zamanda salgın sona erer ve yeniden okullarımız çocuklarımızın sesleri ile neşelenir. İnternete erişimi olmayan öğrencilerimiz karne sevincinden mahrum kalmasın diyerek köyleri ziyaret ederek öğrencilerimize karnelerini teslim ettik. Ayrıca Bakanlığımızın, EBA’ya erişim imkanı olmayan öğrenciler için göndermiş olduğu kaynak kitapları da teslim ettik. Tabi öğrencilerimiz bizleri, bizler de onları görünce çok mutlu olduk. Mühim olan da zaten çocuklarımızın mutluluğu” dedi.

Ailelerde, Okul Müdürü Hamit Dokuyucu’ya ilgi ve düşüncelerinden dolayı teşekkür ettiler.  MALATYA FLAŞ HABER-ÖZEL

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL