Özel Haber

Öğretmenler Banka Promosyon İhalesini Bekliyor

Malatya’da görev yapan öğretmenler, 2023 Ocak ayına ertelenen banka promosyon ihalesinin bir an önce gerçekleşmesini bekliyor. Bilindiği üzere Malatya İl Milli Eğitim Müdürlüğü, yüksek enflasyonist ortamda geçmiş yıllarda imzalanan banka..

Öğretmenler Banka Promosyon İhalesini Bekliyor

Malatya’da görev yapan öğretmenler, 2023 Ocak ayına ertelenen banka promosyon ihalesinin bir an önce gerçekleşmesini bekliyor.

Bilindiği üzere Malatya İl Milli Eğitim Müdürlüğü, yüksek enflasyonist ortamda geçmiş yıllarda imzalanan banka promosyon antlaşmalarının geçerliliği kaybettiğini ileri sürerek ihaleyi kazanan Yapı Kredi Bankası yetkilileri ile promosyon tutarının güncel şartlara göre yeniden revize edilmesini talep etmiş ancak bankadan gelen teklifin beklentilerin çok altında kalması nedeni ile önce tek taraflı promosyon  antlaşmasını feshetmiş sonra da yıl sonunda öğretmenlerin yüksek menfaati gözetilerek düşük rakama imza atmamak için yeni banka promosyon ihalesi Ocak ayına ertelenmişti. 2023 zamlı maaşlarında belli olmasının ardından öğretmenler İl Milli Eğitim Müdürlüğünün yeni banka promosyon ihalesine çıkmasını sabırsızlıkla bekliyor.

İl Milli Eğitim Müdürlüğünün çok kısa sürede yeni banka promosyon ihalesi için duyuru yapması bekleniyor.MALATYA FLAŞ HABER- ÖZEL

YORUMLAR (1)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL