25 Eylül 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 113.317
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 1.721
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 74
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 1.241
Asayiş

Narkotik’den Torbacılara karşı amansız Mücadele sürüyor

Narkotik’den Sokak Satıcılarına karşı amansız Mücadele sürüyor Malatya Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü elemanlarınca torbacılara karşı amansız mücadelesine aralıksız olarak sürdürüyor. Yakalanan Bir torbacının ikametgahında yapılan aramada hint..

Narkotik’den Torbacılara  karşı amansız Mücadele sürüyor

Narkotik’den Sokak Satıcılarına karşı amansız Mücadele sürüyor

Malatya Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü elemanlarınca torbacılara karşı amansız mücadelesine aralıksız olarak sürdürüyor. Yakalanan Bir torbacının ikametgahında yapılan aramada hint keneveri,define arama dedektörü ve 25 parça tarihi eser olduğu değerlendiren objeler ele geçirilirken, yakalanan şahısla ilgili olarak soruşturmanın devam ettiği belirtildi.
Yapılan açıklama şöyle :
Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerimizce torbacı olarak tabir edilen Sokak Satıcılarına yönelik yapılan çalışmalarda;

➡️ 97 Kök Hint Keneviri
➡️ 14 Kök 1 kilo 614 gr Kurutulmaya bırakılmış Hint Keneviri
➡️ 2 adet Define Arama Dedektörü
➡️ 25 parça Tarihi Eser Olduğu Değerlendirilen Objeler ele geçirilmiştir.

Yapılan operasyon kapsamında (1) şüpheli gözaltına alınmış ve hakkında TCK 188. Maddesi kapsamında yasal işlem yapılmıştır.

YORUMLAR (1)

  1. Kral diyorki:

    satarken yakalanmamis torbacilik ederken yakalanmamis. Yalan haberleriniz var ve haberi suslemissiniz( Not biz haberi sülmeeyiz.Bize emniyetten gelen bilgi bölge. onun dışında ne yorum nede abartı yapabiliriz.yani yanlış anlama olmasın zaten bülten haberin içinde tam okunursa net görünür.selamlar

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL