1100
Asayiş

Narkotik Vatandaşlara Uyarıcı Bilgiler Vermeye devam ediyor

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince; görünürlük ve farkındalık çalışmalarının geliştirilmesi, uyuşturucu kullanımı ve bağımlığı ile mücadele yöntemleri, aile içi ve çocuk/ergen iletişimi, bağımlılık sorununda çözüm..

Narkotik Vatandaşlara Uyarıcı Bilgiler Vermeye devam ediyor

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince; görünürlük ve farkındalık çalışmalarının geliştirilmesi, uyuşturucu kullanımı ve bağımlığı ile mücadele yöntemleri, aile içi ve çocuk/ergen iletişimi, bağımlılık sorununda çözüm yolları ve önerileri bağlamında geliştirilen projeler kapsamında bilgilendirme çalışmaları devam ediyor.

Bu bağlamda Gençlik Modülü kapsamında İnönü Üniversitesinde öğrenim gören 200 üniversite öğrencisine, En İyi Narkotik Polisi Anne Projesi kapsamında Yeşilyurt Halk Eğitim Merkezinde eğitim gören 75 kursiyere sunum yapılarak bilgilendirme yapılmıştır.

Ayrıca UYUMA uygulaması konusunda seyahat halinde bulunan vatandaşlarımıza 1.050 adet broşür dağıtımı gerçekleştirilmiştir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL