TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 124.015
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 9.561
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 72
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.297
Asayiş

Narkotik Polisinden “En İyi Narkotik Polisi Anne “ Kampanyası tanıtımı

Malatya Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Malatya Park AVM’de En İyi Narkotik Polisi Anne Kampanyası kapsamında Narkonokta standı açarak Anneleri ve vatandaşlara bilgilendirdiler ve broşxorler vererek uyuşturucu ile..

Narkotik Polisinden “En İyi Narkotik Polisi Anne “ Kampanyası tanıtımı

Malatya Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Malatya Park AVM’de En İyi Narkotik Polisi Anne Kampanyası kapsamında Narkonokta standı açarak Anneleri ve vatandaşlara bilgilendirdiler ve broşxorler vererek uyuşturucu ile mücadele destek istediler.

Vatandaşlar özellikle uyuşturucuların büyük belası olan ve uyuşturucu bulmada önemli işler başaran  polis köpeğine büyük ilgi göstermesi dikkat çekti.

Yapılan açıklama şöyle

“Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü olarak 17.02. Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü 2021 günü Malatyapark Alışveriş merkezinde En İyi Narkotik Polisi Anne Kampanyası kapsamında Narkonokta standı açılmış, 650 vatandaşımıza Uyuma Projesi (Uyuşturucu ile Mücadele Mobil Uygulaması) anlatılarak bilgilendirme broşürleri dağıtılmıştır.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL