1100
Siyaset

Muhtarlardan Pekel’e sürprizli Destek Ziyareti

AK Parti Malatya İl Başkan Yardımcısı İsmail Hakkı Pekel sürpriz ziyaret düzenleyen Malatya Muhtarlarını ofisinde ağırladı. Malatya Kayısı Kent Muhtarlar Derneği, Cafana, İstiklal, İzzetiye, Saray, İlyas, Çavuşoğlu, Karakavak, Cevatpaşa Mahallesi..

Muhtarlardan Pekel’e sürprizli Destek Ziyareti

AK Parti Malatya İl Başkan Yardımcısı İsmail Hakkı Pekel sürpriz ziyaret düzenleyen Malatya Muhtarlarını ofisinde ağırladı.
Malatya Kayısı Kent Muhtarlar Derneği, Cafana, İstiklal, İzzetiye, Saray, İlyas, Çavuşoğlu, Karakavak, Cevatpaşa Mahallesi muhtarlarının bir araya gelerek AK Parti Malatya İl Yönetim Kurulu Üyesi Başkan Yardımcısı Siyasetçi İşadamı İsmail Hakkı Pekel’e sürpriz ziyarette bulundular.
Mahalle Muhtarlarının ofisinde ağırlayan AK Partili İsmail Hakkı Pekel” Malatya Kayısı Kent Muhtarlar Derneği; Cafana, İstiklal, İzzetiye, Saray, İlyas, Çavuşoğlu, Karakavak, Cevatpaşa Mahallesi muhtarlarımıza nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum.
Muhtarlar, mahallelerimiz için özveriyle çalışan, demokrasinin ve yerel yönetimlerin halka hizmetteki ilk yüzüdür. Ziyaretten dolayı kendilerine teşekkür ediyorum.”
Muhtarlar adına konuşan Kayısı Kent Muhtarlar Derneği başkanı Alaattin Aktaş” Malatya’nın öz evladı AK Parti’de İl Başkan yardımcısı olarak her zaman güler yüzüyle bizleri karşılayan, daima bizlere yardımcı olabilmek için vaktini harcayan, onlarca insana aş ve iş kapısıyla katkı sunan Malatya’mızın önemli değeri Sayın İsmail Hakkı Pekel’i Mahalle Muhtarlarımızla birlikte ziyaret ettik.
Muhtar Arkadaşlar ile uzun zamandır kararlaştırdığımız sürpriz ziyaret bugüne kısmetmiş. Çok güzel sohbet eşliğinde bizlere çay ikramında bulunan, bizleri misafir eden Her zaman kapısı bizlere açık olan Sayın İsmail Hakkı Pekel başkanımıza mahalle muhtarlarımız adına çok teşekkür ederek başarıların daim olsun diyoruz.”MALATYA FLAŞ HABER ÖZEL

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL