Siyaset

Muharrem İnce Yeniden Genel Başkanlığına seçildi

Memleket Partisi’nin 1. Olağan Kurultayı’nda, Kurucu Genel Başkan Muharrem İnce, tek aday olarak girdiği seçimde, delegelerin tamamının oyunu alarak yeniden genel başkan seçildi 1.Olağan Kurultay Ankara spor salonunda yapılan ve..

Muharrem İnce Yeniden Genel Başkanlığına seçildi

Memleket Partisi’nin 1. Olağan Kurultayı’nda, Kurucu Genel Başkan Muharrem İnce, tek aday olarak girdiği seçimde, delegelerin tamamının oyunu alarak yeniden genel başkan seçildi

1.Olağan Kurultay Ankara spor salonunda yapılan ve 750 delegenin katıldığı kongre de Memleket Partisi Malatya İl Başkanı Benay Turfanda Çinkılıç divan üyeliğine seçildi.

Memleket Parti Genel Başkanı Muharrem İnce Kongre’de yaptığı konuşmada :

“Biz üç aylık bir partiyiz. Her babayiğidinin harcı değil üç ayda yapmak. 54 vilayette temsilciliğimiz var. 81 ilde de olacak. Acele yapmamızın nedeni, seçime girmek araba kullanmak gibidir. Ehliyetin olması gerekir. Biz bugün ehliyet alıyoruz ehliyet. 81 il olduğunda gör sen şenliği. Onu da en kısa zamanda yapacağız.”

Muharrem İnce tek aday olduğu kurultayda 750 kurultay delegesinin oylarıyla yeniden genel başkan seçildi. Malatya’da 12 Delege oy kullandı

‘Mustafa Kemal’in askerleriyiz!’

Kendilerini “Atatürkçü, demokrat” parti olarak niteleyen Memleket Partisi’nin kurultayında da “ulusalcı, Atatürkçü” değerler öne çıktı. Salonda sık sık, “Mustafa Kemal’in askerleriyiz”, “Mustafa Kemal’in ordusu işbaşında” sloganları atıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL