Asayiş

Motosiklet Hırsızı Yakalandı

Battalgazi İlçe Emniyet Müdürlüğünce yapılan çalışmalarda bir şahsın motosikletini çalan M.E.B isimli sahıs ile yine park halinde bir araç içerisinde 165 kilogram yaklaşık 4 bin tl değerinde kuru kayısı çalan..

Motosiklet Hırsızı Yakalandı

Battalgazi İlçe Emniyet Müdürlüğünce yapılan çalışmalarda bir şahsın motosikletini çalan M.E.B isimli sahıs ile yine park halinde bir araç içerisinde 165 kilogram yaklaşık 4 bin tl değerinde kuru kayısı çalan F,M isimli şüpheli şahısları göz altına aldı. Yapılan açıklama şöyle

Battalgazi Polis Merkezi Amirliğine müracaata bulunulan Faili Meçhul motosiklet hırsızlığı olayının şüphelisi olduğu tespit edilen M. E. B. isimli şahıs ve bahse konu motosiklet İzzetiye Mahallesinde Battalgazi Polis Merkez Amirliği ekiplerince yakalanmış motosiklet müştekisine teslim edilmiş tahkikata başlanmıştır.

Ayrıca Sarıcıoğlu Mahallesinde park halinde bulunan bir araç içerisinden meydana gelen 165 kilogram yaklaşık 4.000 TL değerindeki kuru kayısı çalınması olayının F.M şüphelisi olduğu tespit edilen C. G. isimli şahıs Battalgazi Polis Merkezi Amirliği ekiplerince yakalanarak gözaltına alınmış, tahkikata başlanmıştır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL