Siyaset

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Teşkilatı’ndan 1 Haftada 4 İlde Program

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı ve yönetimi yoğun bir haftayı geride bıraktı. MHP Malatya Milletvekili ve MYK Üyesi Mehmet Fendoğlu’nun eşlik ettiği ve MYK Üyeleri Eyüp Gönültaş..

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Teşkilatı’ndan 1 Haftada 4 İlde Program

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı ve yönetimi yoğun bir haftayı geride bıraktı. MHP Malatya Milletvekili ve MYK Üyesi Mehmet Fendoğlu’nun eşlik ettiği ve MYK Üyeleri Eyüp Gönültaş ve Ömer Ekici’nin de müdahil olduğu haftanın genel kritiğini yapan Başkan Mesut Samanlı, “ Sayın Milletvekilimiz, MYK Üyelerimiz ve yönetim kurulu üyelerimizin birliktelik içinde olduğu yoğun bir haftayı geride bıraktık. Özellikle ‘Siyasette Yeni Dönem Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve Stratejik Hedefler’ Gaziantep Bölge İstişare Toplantısı’nın öncesindeki ve sonrasındaki programlarımız vesilesiyle, vatandaşımız ile adeta yekpare olduk. Bu buluşmalardan ötürü oldukça müsterihiz” dedi. Başkan Mesut Samanlı’nın haftaya ilişkin açıklamaları şöyle; İSTİKLAL İÇİN BİRLİK, İSTİKBAL İÇİN DİRLİK “Milliyetçi Hareket Partisi olarak misyonumuz da vizyonumuz da ‘İstiklal İçin Birlik, İstikbal İçin Dirlik’ fikriyatı üzerine inşa edilmiştir. Çalışmalarımızı seçim zamanına olan uzaklığa göre değil; halkın tutum ve beklentilerine göre şekillendiriyoruz. Birlik ve beraberliğin sadece konuşma eylemi ile olmayacağı bilincindeyiz; bu yüzden halkımızın düğününe de cenazesine de açılışına da imtina ederek katılım sağlıyoruz. Geçen hafta MHP Malatya Milletvekilimiz ile birlikte, babasını kaybeden Eski Elazığ MHP İl Başkanı Oğuzhan Demir’e taziye ziyaretinde bulunduk. Sonrasında Malatya’nın fethinin 920. yıldönümü münasebetiyle Melita’dan Malatya’ya Kültür ve Sanat Günleri Arslantepe Buluşması Açılış Programı’na katıldık.

GAZİANTEP’TE BÖLGE İSTİŞARE TOPLANTISINDA GÖZ DOLDURDUK

Sayın Milletvekilimiz, MYK Üyelerimiz ve yönetim kurulu üyelerimizin birliktelik içinde olduğu yoğun bir haftayı geride bıraktık. Özellikle ‘Siyasette Yeni Dönem Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve Stratejik Hedefler’ Gaziantep Bölge İstişare Toplantısı’nın öncesindeki ve sonrasındaki programlarımız vesilesiyle, vatandaşımız ile adeta yekpare olduk. Bu buluşmalardan ötürü oldukça müsterihiz; çünkü burada bulunduğumuz süre içerisinde ülkü dolu sohbetler yapmakla kalmayıp; Genel Başkan Yardımcımız Yaşar Yıldırım ve Gaziantep Milletvekillerimiz ve MYK üyelerimiz ile birlikte bazı açılış programlarına katıldık. Büyük toplantımıza MHP Malatya Heyeti olarak hep beraber iştirak edip; şehrimizi hak ettiği şekilde simgeledik ve deyim yerindeyse ‘göz doldurduk’

SÜRPRİZ DİYARBAKIR ÇIKARMASI YAPTILAR

Toplantımızın ardından bu kez yönümüzü Diyarbakır’a çevirdik ve Sayın Milletvekilimiz Mehmet Fendoğlu ile önce Ergani daha sonra da Çınar ilçe teşkilatlarımızı ziyaret ettik. MHP Diyarbakır İl Başkanı Sayın Cihan Kayaalp ve buradaki teşkilat üyelerimizle yakından istişare etme fırsatını bulduk ve mevcut durumların analizlerini yapmaya muktedir olduk.

AYAKLARININ TOZUYLA BU KEZ DARENDE ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRDİLER

Diyarbakır dönüşünde birlik ve beraberlik mesajlarımızı şehrimizin mukaddes ilçelerinden Darende’de vermeye devam ettik. Burada İl Yönetim Kurulu üyelerimiz, Darende İlçe Başkanımız ve yönetim kurulu üyeleri ile beraber İlçe Kaymakamımıza hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk ve sonrasında İlçe Emniyet Müdürümüzü ziyaret ettik. Somuncu Baba’nın diyarına yaptığımız ziyaretler esnasında vatandaşımızın yoğun ilgi ve alakası ile karşılaştık. Hoşsohbetleri ve güler yüzleri ile bizi karşılayan tüm ilçe sakinlerimize ayrıca teşekkür ederiz.

SIKILMADIK EL BIRAKAMAYACAĞIZ DEMİŞTİK

Bizler için yoğun geçen bir haftayı geride bıraktık, günlerimizin yoğun geçmesindeki en büyük etken aramıza yeni dava arkadaşlarımızın katılması ve daha büyük bir aile olmamızdır. MHP olarak her geçen gün daha da büyümemizde ise mazhar olduğumuz ilgi, alaka ve sevginin gücü yadsınmaz bir gerçek. Bizim en başından beri söylediğimiz tek bir şey vardı. ‘Sıkılmadık El Bırakmayacağız’ Şu an, dediğimizi yapıyor olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL