26 Ekim 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 132.913
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 2.198
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 75
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 1.618
Özel Haber

Milletvekili Tüfenkçi: “Cumhurbaşkanımızı En İyi Şekilde Ağırlayacağız”

AK Parti Malatya Milletvekili MKYK üyesi  Av. Bülent Tüfenkçi, 25 Ekim’de partisinin İl Kongresi için Malatya’ya gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı en şekilde şehrimizde ağırlayacağız dedi. Flaş Haber’e konuşan..

Milletvekili Tüfenkçi: “Cumhurbaşkanımızı En İyi Şekilde Ağırlayacağız”

AK Parti Malatya Milletvekili MKYK üyesi  Av. Bülent Tüfenkçi, 25 Ekim’de partisinin İl Kongresi için Malatya’ya gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı en şekilde şehrimizde ağırlayacağız dedi.

Flaş Haber’e konuşan Malatya Milletvekili ve AK Parti MKYK Üyesi önceki dönem Gümrük ve Ticaret Bakanı  Bülent Tüfenkçi, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Malatya’ya çok sayıda rekor düzeyde hizmetin gelmesini sağladığını belirterek şöyle konuştu,” Malatya’mız Cumhurbaşkanımızı, Cumhurbaşkanımız Malatya’yı çok seviyor. Son olarak bizzat kendisiyle görüştüğüm Toprak Mahsulleri Ofisinin (TMO) kayısı alması talebimizin Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından uygun bulunması adeta şehrimizin ağacına, taşına, toprağına değer üstüne değer kattı. Halihazırda 2 Kasım tarihinde havalimanı terminalimiz için 300 milyon liralık  ihale yapılacak, Organize Sanayi Bölgemize 252 milyon liraya mal olacak arıtma tesisimizin ihalesi gerçekleşti. Yeşiltepe’yi alt bölge olma hürriyeti kazandıracak çalışmaları titizlikle sürdürüyoruz. Bu kapsamda Eski Askeri Hastanesi bölgesinde çalışmalara başladık, tren hattını yerin altına alacak proje ilerliyor, Eski Vagon Onarım Fabrikasına Kızılay lojistik deposuna dönüşüyor. Bunun yanı sıra Ulaştırma Bakanımızla konuyu görüştük Vagon Onarım Fabrikasının yanına bir lojistik deposu yapılması talebini ilettik. Tüm bu alanlarda Malatyalı kardeşlerimiz için yeni istihdam sahaları ortaya çıkmış olacak” dedi.

Malatya ekonominin büyümeye devam ettiğini belirten Milletvekili Tüfenkçi,” Malatya ekonomisi tarım, sanayi, turizm ve sağlık alanında büyümeye devam ediyor. Tüm bu alanlarda yapılacak yeni yatırımların şehrimize gelmesi için çaba harcıyoruz. Şehrimizi özel kılacak, özel sektörü yatırım yapmaya teşvik edecek her türlü yatırımın da takipçisiyiz. Malatya ekonomisi ne kadar büyürse insanlarımız o kadar ferahlık seviyesi yükselmiş olacak” şeklinde konuştu.MALATYA FLAŞ HABER- ÖZEL

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL