Özel Haber

Milletvekili Mehmet Fendoğlu Şehrimizi Başarıyla Temsil Ediyor

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, geride kalan iki yılda gösterdiği performansla vatandaşlar tarafından saygı ve taktirle karşılanıyor. MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu milletvekili seçildiği gün üzerinde çok..

Milletvekili Mehmet Fendoğlu Şehrimizi Başarıyla Temsil Ediyor

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, geride kalan iki yılda gösterdiği performansla vatandaşlar tarafından saygı ve taktirle karşılanıyor.

MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu milletvekili seçildiği gün üzerinde çok büyük bir sorumluluğun yüklendiğini belirtmiştim. Kolay değil MHP Malatya’da tam 19 yıl sonra milletvekili çıkarmayı başardı teşkilatın büyük bir beklentisi var ayrıca Fendoğlu soyadının bu şehrin hafızalarında çok güçlü ve sarsılmaz bir yeri var.

Genel seçimlerin üzerinden yaklaşık 2 yıl geride kaldı ve Milletvekili Fendoğlu bu ağır sorumluluğun üstesinden herkesi şaştırtacak derece de başarıyla kalkmasını bildi. Gitmedik ilçe ayak basmadık köy bırakmadı; Meclis çatısı atında Malatya’nın tüm sorunlarını en üst perdeden ve yüksek ses tonuyla dile getirdi; vatandaşların her sorununun yanında olmaya çalıştı; hiçbir vatandaşın derdine sırtını dönmedi varsa yapılabilecek bir destek sonuna kadar zorladı; kayısı üreticilerinin sesine ses oldu; Malatyaspor’u sahiplendi yaşanılan problemleri net şekilde kamuoyu ile paylaştı; ittifak ortağıyım sözlerim yanlış anlaşılabilir demedi vatandaşın haklı olduğu konularda siyaseti bir kenara bırakarak önce Malatya önce insan dedi…

Bugün Malatyalılar Mehmet Fendoğlu gibi bir milletvekiline sahip olmanın haklı gururunu ve mutluluğunu yaşıyor. Genel seçimler ne zaman olur bilemem ancak Fendoğlu’nun Milletvekili sıfatıyla yapmış olduğu çalışmalar yerelde de partisine olan sempatiyi artırdığı bir gerçek.  Her gittiği yerde büyük bir sevgi ve saygıyla karşılanması, vatandaşların kendilerinden biri olarak görmesi ve benimsemesi de bunun en somut göstergesi olsa gerek.

Elbette tüm Milletvekillerimizi seven, sayan bir çevre var ama son dönemde siyasetin bu kadar uç noktalarda yaşandığı bir ortamda kendisine oy vermeyenin de saygı gösterip sevgi beslediği  tek milletvekili olsa gerek. Bu profile uyan son vekilimiz Allah Rahmet Eylesin Sayın Mevlüt Aslanoğlu idi… Şimdi bir de Mehmet Fendoğlu’muz var…

 

REMZİ HAYTA-ÖZEL HABER

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL