04 Aralık 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 194.435
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 32.736
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 193
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 4.811
Özel Haber

MHP Malatya’da Pandemi Döneminin En Başarılı Partisi

Pandemi döneminde Milliyetçi hareket Partisi (MHP) Malatya İl teşkilatı sahada aktif görev üstlenerek bu süreci halka en fazla temas eden siyasi parti olarak göz doldurdu. MHP Malatya’da seçmen ile gönül..

MHP Malatya’da Pandemi Döneminin En Başarılı Partisi

Pandemi döneminde Milliyetçi hareket Partisi (MHP) Malatya İl teşkilatı sahada aktif görev üstlenerek bu süreci halka en fazla temas eden siyasi parti olarak göz doldurdu.

MHP Malatya’da seçmen ile gönül bağını güçlendirmeye devam ediyor. Uzun yıllar sonra Malatya’dan bir milletvekili çıkarmayı başaran MHP, İl ve İlçe teşkilatlarının dinamik yapısı ile de popülerliğini artırmaya devam ediyor. Sayın  Ömer Ekici ile başlayan akabinde Sayın Bülent Avşar ve son olarak Sayın Mesut Samanlı Başkanlığında devam eden teşkilatın çalışkan tavrı, meyvelerini de toplamaya başladı. Bir taraftan Malatyalıların en çok sevdiği milletvekillerinin başında gelen Sayın Mehmet Fendoğlu öte yandan Fendoğlu ile uyum içerisinde çalışan bir teşkilat.

Pandemi başladığı günden beri sahaya inerek vatandaşlara maske ve dezenfektan dağıtan, esnafların sorunlarını dinleyen ve bu sorunları Meclis çatısı altında dile getiren, mağdur olan vatandaşları ev ev ziyaret eden MHP Malatya Teşkilatı, siyasi kavgadan uzak, sakinlik içerisinde ama büyük bir istekle halk için siyaset yapmayı sürdürüyor. Parti İl Binası canlı, ekip canlı, üretilen projeler ve yapılan çalışmalar halk nezdinde taktir topluyor.

Maske deyip geçmemek lazım pandeminin başında herkes kod ile eczanelerden maske temin etmeye çalışıyordu, fırsatçılar maske fiyatlarını vatandaşların erişemeyeceği düzeye çıkarmıştı hatta buna engel olmak için devlet tarafından maske satışı bile yasaklandı. İşte bu kritik günlerde maske dağıtıldı, 65 yaş üzeri vatandaşların yardımına koştu ve nihayetinde halkın neye ihtiyacı varsa MHP’yi yanında gördü.

Bunlarda elbette vatandaşın gözünde artı değer olarak kaydediliyor ve her geçen gün artan bir sempatiye dönüşüyor.

Öte yandan Başkan Mesut Samanlı’da son derece mütevazi, halka yakın, kibirden uzak ve iletişimi çok güçlü bir isim. Bu faktörde hiç şüphesiz ekibe olumlu yansıyor, parti içi dayanışma ruhu artıyor.

REMZİ HAYTA

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL