TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 124.015
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 9.561
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 72
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.297
Özel Haber

MHP Battalgazi İlçe Teşkilatından Kan Bağışı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Battalgazi İlçe Teşkilatı, kan stoklarının azaldığı şu dönemde Türk Kızılay’ına kan bağışında bulunarak önemli bir sosyal sorumluluk projesine imza attılar. Öncesinde deprem afeti sonrasında başlayan ve..

MHP Battalgazi İlçe Teşkilatından Kan Bağışı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Battalgazi İlçe Teşkilatı, kan stoklarının azaldığı şu dönemde Türk Kızılay’ına kan bağışında bulunarak önemli bir sosyal sorumluluk projesine imza attılar.

Öncesinde deprem afeti sonrasında başlayan ve yaklaşık bir yıldır devam eden salgın süreci ile birlikte kan stoklarında ciddi oranda azalmalar olan Türk Kızılay’ının kan bağışı çağrısına duyarsız kalmayan MHP Battalgazi İlçe Teşkilatı, MHP Battalgazi Meclis Üyesi Tarkan Bayram, Battalgazi İlçe Başkanı İlhan İlhan önderliğinde ilçe teşkilat üyeleri ve mahalle temsilcileri kan bağışında bulundular.

Kan bağışında bulunan MHP Battalgazi İlçe Başkanı İlhan İlhan heyet adına söz alarak, “Hepimizin göz bebeği Türk Kızılay’ının ve Malatya teşkilatının özellikle salgın sürecinde büyük bir özveriyle çalıştıklarına şahidiz. Kan ihtiyacının arttığı ancak bağışların azaldığı bir dönemde hem Kan Bağışında bulunmak hem de duyarlılık oluşturmak adına destek vermeye geldik” dedi.

Türk Kızılay’ı Malatya Şube Başkanı Ramazan Soylu ise MHP Battalgazi İlçe Teşkilatına duyarlılıklarından dolayı teşekkür ederek,”Bir kan üç can demek olmanın bilincinde olan başta MHP Battalgazi İlçe Başkanı İlhan İlhan olmak üzere tüm değerli üyelere teşekkür ediyorum.Kan bağışında sağlık açısından sorun teşkil etmeyen tüm vatandaşlarımızdan da kan bağışında bulunmaya davet ediyorum” dedi

MALATYA FLAŞ HABER-ÖZEL

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL