Malatya

MHP Battalgazi İlçe Başkanı İlhan İlhan’nın Mevlid kandili mesajı;

MHP Battalgazi İlçe Başkanı İlhan İlhan’nın Mevlid kandili mesajı; Rahmet, Merhamet ve imanın miracı Hz. Muhammed Mustafa (s.a.v) bizim rehberimizdir…. Bugün muazzam bir doğuşun, beşeriyeti, mahlûkatı baştan başa kuşatan rahmet..

MHP Battalgazi İlçe Başkanı İlhan İlhan’nın Mevlid kandili mesajı;

MHP Battalgazi İlçe Başkanı İlhan İlhan’nın Mevlid kandili mesajı;

Rahmet, Merhamet ve imanın miracı Hz. Muhammed Mustafa (s.a.v) bizim rehberimizdir….
Bugün muazzam bir doğuşun, beşeriyeti, mahlûkatı baştan başa kuşatan rahmet ışığının yeryüzüne şeref verişinin yıl dönümüdür.
Alemlerin O’nun yüzü suyu hürmetine yaratıldığı Peygamberimizin doğumu mübarek ve muhteşem bir nimet; O’nun tebliği ve yol göstericiliği manevi kılavuzumuzdur.
İslam aleminin bugünkü yaşadığı iç sorunlar ile dıştan gelen saldırıların aşılmasının, Hz. Peygamber’i gerçek anlamda tanıyıp tanıtmaktan, manevi öğüt ve davranışlarını en iyi şekilde yaşamakta saklı olduğuna inanıyorum.
Bu manevi hissiyat ve değerlerin yaşanması, yaşatılması ve gelecek kuşaklara aktarılmasında bizlere önemli görevler düşmektedir. Mevlid Kandili, Peygamberimiz Hz.Muhammed Mustafa (s.a.v)’in bizlere sunduğu değerleri, öğütleri, âhlak ve fazileti anlama ve yaşama bakımından çok önemlidir.
Bunun bilincinde birer müslüman olmak ve peygamberimizin şefaatine nail olmak her birimizin temel gayesidir.
Bu duygu ve düşüncelerimle Türk-İslam Âleminin mübarek kandilini kutlar, Ülkemizin ve Milletimizin birlik ve dirliğine, insanlık âleminin barış ve huzuruna vesile olmasını, Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim. Rabbim bizleri doğru yoldan ayırmasın.

İlhan İlhan
MHP Battalgazi İlçe Başkanı

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL