Güncel

 MHP Battalgazi İlçe Başkanı İlhan İlhan 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü nedeniyle  mesaj Yayınladı

MHP Battalgazi İlçe Başkanı İlhan İlhan 21 Ekim Dünya Gazeteciler Güne nedeniyle bir masaj yayınladı. Başkan İlhan mesajında şunları söyledi : “Toplumların haber ve bilgiye ulaşmasının temel unsurlarından olan basın,..

 MHP Battalgazi İlçe Başkanı İlhan İlhan 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü nedeniyle  mesaj Yayınladı

MHP Battalgazi İlçe Başkanı İlhan İlhan 21 Ekim Dünya Gazeteciler Güne nedeniyle bir masaj yayınladı.

Başkan İlhan mesajında şunları söyledi :

“Toplumların haber ve bilgiye ulaşmasının temel unsurlarından olan basın, insanların haber alma özgürlüğünün en etkili aracıdır. Doğru habercilik ilkesine bağlı, aydınlatıcı ve yol gösterici özelliğiyle basın, toplumların ilerlemesinde de önemli bir rol üstlenmektedir.

Basınımız kamuoyunu bilgilendirmek adına doğru ve gerçek haber verme, tarafsızlık, özel hayata ve insanların kişilik haklarına saygı gibi değerleri içerisinde bulunduran önemli bir mesleği icra eden gazeteci arkadaşlarımız, vatandaşların zamanında doğru ve eksiksiz bilgi almalarını sağlayarak milletinin vicdanın sesi olmak gibi önemli bir görevi yerine getirmektedirler.

Toplumsal bilincin arttırılması için  kamu yararını gözeterek, uzun çalışma saatlerine ve her türlü zorluklara göğüs gererek basın yayın organlarında fedakarca çalışan, tek gayesi topluma doğru bilgi sunmak olan tüm fedakar basın çalışanlarının 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü’nü kutluyorum.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL