Malatya

MHP Battalgazi İlçe Başkanı İlhan İlhan:” 15 Temmuz hain ve alçak darbe teşebbüsü hafızalarımızda hala yeni gibidir”

“MHP Battalgazi İlçe Başkanı İlhan İlhan 15 Temmuz Hain darbe girişiminin 4 .yıl dönümü nedeniyle bir yazılı mesaj yayınladı. Başkan İlhan İlhan yaptığı yazılı açıklamada şöyle konuştu : “Yüce Türk..

MHP Battalgazi İlçe Başkanı İlhan İlhan:” 15 Temmuz hain ve alçak darbe teşebbüsü hafızalarımızda hala yeni gibidir”

“MHP Battalgazi İlçe Başkanı İlhan İlhan 15 Temmuz Hain darbe girişiminin 4 .yıl dönümü nedeniyle bir yazılı mesaj yayınladı.
Başkan İlhan İlhan yaptığı yazılı açıklamada şöyle konuştu :
“Yüce Türk milleti tarih boyunca buhranlı dönemler yaşamıştır ancak bu güçlükleri büyük feraseti sayesinde yenmesini bilmiştir. Yakın tarihimizde Özellikle, 15 Temmuz hain ve alçak darbe teşebbüsü hafızalarımızda hala yeni gibidir. Türk Silahlı kuvvetlerimizin içine sızmış kripto klikler ve benzeri unsurlar devletimizin kritik mahfillerine sızarak tarihin en büyük ihanet teşebbüsünde bulunmuştur. Bu hain girişim Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli Bey’in sarsılmaz iradesi ve hükümetimizin yanında sağlam duruşu sayesinde darbe girişimi tarihin çöplüğüne atılmıştır. Yüce Türk milletinin Devletine sahip çıkması ilk andan itibaren sokaklara inmesi ve direnişi hainlerin emellerini engellemiştir.
Küresel işbirlikçilerin taşeronu FETÖ terör örgütü amaçlarına ulaşamamış bu durumu, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli şöyle özetlemiştir: “12 Eylül’de bizim çocuklar kazandı diyen ABD’nin çok şükür 15 Temmuz’da gayrimeşru çocukları kaybetti.”
Hain darbe girişimi ülkemizde yeni bir dönem başlatmış ve bu dönem Yeni Kapı ruhu İle yerli ve Milli olan Cumhur İttifakını doğurmuştur. Her geçen gün Cumhur ittifakı güçlenerek Türklüğün geleceğinin yüksek medeniyet ufkunu aydınlatmaktadır.
Liderimizin izinde, milli ruhumuz Ve hassasiyetimizle yüce Türk Milletine karşı yapılacak her türlü hain alçak saldırıları Ergenekon ateşinde dövülmüş çelik göğsümüzde parçalayacak şuur ve güçteyiz. “ İlhan İlhan. MHP Battalgazi İlçe Başkanı

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL