Siyaset

Memleket Partisi İl Başkanlığından MGC’ye Ziyaret

Memleket Partisi İl Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri Malatya Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti. Memleket Partisi İl Başkanı Benay Turfanda Çinkılıç, Yönetim Kurulu üyeleri Abuzer Fırat ve M. Haluk Giray saat..

Memleket Partisi İl Başkanlığından  MGC’ye Ziyaret

Memleket Partisi İl Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri Malatya Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.
Memleket Partisi İl Başkanı Benay Turfanda Çinkılıç, Yönetim Kurulu üyeleri Abuzer Fırat ve M. Haluk Giray saat 13.00’de Malatya Gazeteciler Cemiyetine ziyarette bulundu.
Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkan Vekili Ali Aladağ ve yönetim Kurulu üyeleri tarafından karşılanan Memleket Partisi İl Başkanı Benay Turfanda Çinkılıç ve yönetim kurulu üyeleri, teşkilat çalışmaları hakkında açıklamalar da bulundular.
MGC BAŞKAN VEKİLİ ALİ ALADAĞ”MALATYA’DA İLK KADIN BAŞKAN…”
Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkan Vekili Ali Aladağ”Malatya’ mızda ilk kez bir kadın başkan Cemiyetimizi ziyaret ediyor.
Türk siyasetin de ve Malatya siyasetin de kadınlarımız ön saflarda olması gelinen nokta da ne kadar önemli olduğunu belirtmek istiyorum.”dedi.
Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkan Vekili Ali Aladağ daha sonra sözlerini şöyle devam ettirdi…”Bir süre önce Malatya’ya gelen Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’nin de söylediği gibi siyasette yeni yüzler. İşte onlardan birisi de Malatya’mızda.
Memleket Partisi İl Başkanı Benay Turfanda Çinkılıç ve ekibine hoş geldiniz diyor ve çalışmaların da başarılar diliyorum…”
MEMLEKET PARTİSİ İL BAŞKANI BEYAN TURFANDA ÇİNKILIÇ “HALKIMIZDAN DESTEK BÜYÜK…”
Memleket Partisi Malatya İl Başkanı Benay Turfanda Çinkılıç”Malatya Gazeteciler Cemiyetimizin başkan vekili Ali Aladağ ve değerli yönetim kurulu üyelerine sıcak içten misafir perverliklerinden dolayı teşekkür ediyorum
Memleket Partisi kısa süre önce kurulmasına rağmen önemli mesafe kat etti.
Genel Başkanımız Muharrem İnce gecen hafta Malatya’mızdaydı. Halkımızdan büyük sevgi vardı.
Şu anda Malatya’mızda il teşkilatımızın yanı sıra 5 ilçemiz de kuruluşumuzu tamamladık ve diğer ilçelerde de oluşumumuzu kısa sürede tamamlayacağız.
Memleket Partisi bir baştan bir başa memleketi kucaklıyor.
İktidar da Muhalefette durum ortada. Biz güçleniyoruz güçlü geliyoruz. ”dedi.
Başkan Çinkılıç’ın ziyaretinde MGC Yönetimim Kurulu üyeleri Remzi Hayta ile Kaytan İnceoğlu’da yer aldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL