Malatya

MASKİ VE İLBANK MALATYA İÇİN TOPLANDI

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü ile İLBANK Elazığ Bölge Müdürlüğü 2020 ve 2021 yılında Malatya’ya yapılacak olan alt yapı yatırımları için istişare toplantısı gerçekleştirdi.  ..

MASKİ VE İLBANK MALATYA İÇİN TOPLANDI

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü ile İLBANK Elazığ Bölge Müdürlüğü 2020 ve 2021 yılında Malatya’ya yapılacak olan alt yapı yatırımları için istişare toplantısı gerçekleştirdi.

 

Yeşilyurt İlçesi Gündüzbey Kaptaj’da yapılan toplantıya MASKİ Genel Müdürü Yaşar Karataş, İLBANK Elazığ Bölge Müdürü Celal Kaştı, MASKİ Genel Müdür Yardımcıları, MASKİ Yatırım İnşaat Dairesi teknik personelleri, Plan Proje birimi personelleri ve İLBANK Elazığ Bölge Müdürlüğü kontrol teşkilatı personelleri katıldı.

 

Malatya için birçok projemiz var.

 

Malatya’nın altyapı yatırımlarının konuşulduğu toplantıda konuşan Malatya Büyükşehir Belediyesi MASKİ Genel Müdürü Yaşar Karataş, “Malatya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Selahattin Gürkan’ın gösterdiği hedefler doğrultusunda projeler üretiyoruz. Daha yaşanabilir bir Malatya için mesai mefhumu gözetmeden çalışıyoruz. Malatya’mız için özellikle 2019 – 2020 yılları için hızlı bir şekilde projeler planladık. Özellikle JICA’dan dolayı 2020 – 2021 yılları için de ciddi bir şekilde yatırımlar planlıyoruz. Kısmen ihale ettiğimiz ve özellikle yerinde ihale edeceğimiz çok projelerimiz var. Bu projeler hakikaten bizlere umut oldu” dedi.

 

Hatasız ve sorunsuz bir alt yapı için devamlı iş ortakları ve personel ile istişare halinde olduklarını kaydeden Karataş, “Finansal boyutta sıkıştığımız da ilk çaldığımız kapı İller Bankası’dır. Gerek araç-gereç gerekse de altyapıyla ilgili olarak gelen her türlü talebi karşılayabilecek duruma geldik. Bundan dolayı sizlere tekrar teşekkür ediyorum. Başta, siyaseten ve bürokraten bizlerden desteğini esirgemeyen Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Selahattin Gürkan’a teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Güzel işlere imza atacağız

 

İLBANK Elazığ Bölge Müdürü Celal Kaştı ise Malatya ve bölge illeri için her zaman destek olduklarını ve olmaya devam edeceklerini aktararak, “Bizler, Büyükşehir Belediyesi için, MASKİ için üstümüze düşeni yapıyoruz. MASKİ ve İLBANK olarak istişare ile çok güzel işlere imza atacağımıza inancım tamdır” ifadelerini kullandı.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL