TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 338.873
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 26.398
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 213
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 27.160
Spor

Malatyalı Sporcudan Büyük Başarı

Malatyalı Sporcu  Mehmet  Emirhan Hayta Türkiye Taekwondo Şampiyonasında 5.nci Olarak 3 Ağustosta Yapılacak Olan Avrupa Şampiyonası Milli Takım Seçmelerine Katılma Hakkı Kazandı. Sporcusu olduğu Doğuş Spor Kulübünün yaptığı yazılı açıklamada..

Malatyalı Sporcudan Büyük Başarı

Malatyalı Sporcu  Mehmet  Emirhan Hayta Türkiye Taekwondo Şampiyonasında 5.nci Olarak 3 Ağustosta Yapılacak Olan Avrupa Şampiyonası Milli Takım Seçmelerine Katılma Hakkı Kazandı.
Sporcusu olduğu Doğuş Spor Kulübünün yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi,”Ankara’da yapılan Ümitler Türkiye Taekwondo Şampiyonasında Sporcumuz Mehmet Emirhan Hayta 135 Sporcunun Katıldığı 58 Kg Sikletinde Birbirinden Zorlu ve Güzel 4 Maç Kazanarak Türkiye 5. olarak 3 Ağustosta Yapılacak Olan Avrupa Şampiyonası Milli Takım Seçmelerine Katılma Hakkı Kazanmıştır.
Başta Doğuş Spor Kulübü Kulüp Başkanımız Nedim Türk Hocamız Olmak Üzere Kıymetli Velimiz ve Kulübümüzün Yönetim Kurulu Üyesi Ilhan Hayta Hocamıza ve Emeği Geçen Herkese Teşekkür Eder Yapılacak Olan Milli Takım Seçmesinde Sporcumuza Başarılar Dilerim.
FLAŞ HABER olarak 58 kğ Sikletinde Türkiye 5.ncisi olan Mehmet Emirhan Hayta’ya 3 Ağustosta Yapılacak Olan Avrupa Şampiyonası Milli Takım Seçmelerinde başarılar dilerken Doğuş Spor kulübünü başarısından dolayı kutluyoruz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL